مجموعه هنری پلان یکی از بهترین مراکز آموزش اوریگامی می‌باشد. اوریگامی را می‌توان هنر مرتبط با کاغذ و تا قلمداد کرد. هنری که به نوعی مبتنی بر خلاقیت است. این هنر را می‌توان نوعی کاردستی محبوب کشورهای چین و به‌خصوص ژاپن قلمداد کرد که در حال حاضر گستره جهانی یافته و توسط افراد مختلفی از جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

مجموعه هنری پلان، بهترین آموزشگاه اوریگامی در تهران است.

 

این هنر، با استفاده از تا کردن‌های هندسی خلق و منجر به بروز اشکال گوناگون و متفاوتی می‌شود که برای اقشار گوناگون جالب است. قدمت این هنر به طور تقریبی به پانصد سال گذشته می‌رسد که به تدریج از چین به آسیای میانه، ایتالیا، فرانسه و سپس به آمریکا انتقال یافت. برای انجام این هنر می‌توان از انواع مختلف کاغذ تنها به شرط اینکه تغییر شکل ندهد، مقاوم و قابل تا کردن باشد استفاده نمود. بسیاری از پژوهشگران معتقدند اوریگامی در عرصه‌های گوناگون همانند حمل و نقل، معماری، نجوم و بیولوژی کاربرد بسیاری دارد.

آموزشگاه اوریگامی در تهران

به همین دلیل است که این هنر مورد اقبال جهانی قرار گرفته است. پرورش خلاقیت، کاربرد بسیار و استقبال جهانی باعث شده تا بسیاری از افراد به یادگیری این هنر و مهارت علاقه نشان دهند. برخلاف سادگی تمام این کاردستی، انجام اوریگامی و خلق نقوش و طرح‌های گوناگون نیاز به تمرین و ممارست دارد. به‌همین دلیل، برای انجام آن از سطح مبتدی می‌توان به آموزشگاه‌های معتبر در سطح تهران و ایران مراجعه کرد. مجموعه پلان، آموزشگاه اوریگامی در تهران، یکی از آموزشگاه‌های معتبر در پایتخت ایران به شمار می‌آید که کلاس‌های آموزشی گوناگونی در زمینه‌های مختلف و رشته‌های هنری همانند اوریگامی دایر نموده است.

 

براین تسلط در اوریگامی کافی است با مجموعه پلان تماس حاصل فرمایید.

 

دوره‌های آموزشی مجموعه پلان، زیر نظر اساتید حرفه‌ای و صاحب مقام‌های ملی و جهانی برگزار می‌شود. اساتیدی که افزون بر مهارت، تجربه علمی و عملی در این زمینه داشته و به خوبی می‌دانند با استفاده از کدام روش‌ها می‌توانند به تسلط کامل در اوریگامی دست یابند.