مجموعه هنری پلان، یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازیگری درجه یک با مجوز رسمی در شرق تهران به شمار می‌آید که اساتید برتر، صاحب تجربه و خبره در عرصه بازیگری سینما در آن مشغول به فعالیت و تدریس می‌باشند. اساتید دلسوزی که در صحنه‌ها و فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته‌اند و هم‌اکنون با برخورداری از دانش تجربی روش تدریس و بازیگری، آماده انتقال تجارب خود به بهترین شکل ممکن هستند.

آموزشگاه هنری پلان، بهترین آموزشگاه بازیگری درجه یک با مجوز رسمی در شرق تهران است. 

بازیگری یکی از رشته‌های هنری به شمار می‌آید که طرفداران بسیاری در ایران و جهان دارد و افراد بسیاری به فعالیت در این حرفه تمایل دارند؛ اما، برای فعالیت در عرصه بازیگری نخست باید مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم را به صورت کامل و حرفه‌‌ای زیرنظر اساتید حرفه‌ای و مجرب فراگرفت. این عامل باعث شده تا در سال‌های اخیر تعداد زیادی از آموزشگاه‌های هنری در سطح تهران و ایران اقدام به آموزش بازیگری نمایند.

آموزشگاه بازیگری درجه یک با مجوز رسمی در شرق تهران

ازآنجایی که بازیگری از تکنیک‌های گوناگونی برخوردار است، فردی که علاقه به فعالیت در این عرصه دارد باید تمام این تکنیک‌ها را فراگرفته و از خلاقیت و هوش هیجانی خود بهره‌گیرد. کنار هم قرار دادن تمام این مهارت‌ها نیاز به ممارست مداوم و آموزش باکیفیت دارد. به‌همین دلیل، افراد و هنرجویان علاقه‌مند به آموزش و فعالیت بازیگری باید به آموزشگاه‌های تخصصی این عرصه مراجعه نموده و دوره‌های تخصصی بازیگری را زیرنظر اساتید مختلف سپری نمایند. تدریس بازیگری توسط اساتید متخصص باعث می‌شود تا هنرجویان درکمترین زمان ممکن به حرفه‌ای‌ترین افراد تبدیل شده و برای ایفای نقش‌های گوناگون آماده شوند.

نخستین گام‌ها به سوی حرفه‌ای شدن را از آموزشگاه پلان شروع کنید.

مدیران و مسئولان موسسه ی هنری پلان، با درنظر گرفتن این اصل تنها با اساتیدی همکاری دارند که افزون بر تجربه حرفه‌ای در عرصه بازیگری، از دانش نظری، تکنیک‌های فنی و بهترین شیوه تدریس آگاه باشند. در آموزشگاه هنری پلان، مهم‌ترین اصل حرفه‌ای شدن هنرجویان در کمترین زمان ممکن می‌باشد؛ ازاین‌رو، اساتید این مجموعه، تمام توان، تجارب و آموزه‌های خود را به کارمی‌گیرند تا هنرجویانشان به حرفه‌ای‌ترین افراد تبدیل شوند. هدفی که چشم انداز مسئولان و اساتید این آموزشگاه می‌باشد.