موسسه ی هنری پلان، یکی از بهترین آموزشگاه بیت باکس در تهرانپارس به شمار می‌آید. بیت باکس، نوعی موسیقی دهانی است که به آن ساز حنجره‌ای و یا ضرب دهانی می‌گویند. به همین دلیل، بیت باکس را در گروه سازهای کوبه‌ای طبقه‌بندی می‌کنند. این هنر را می‌توان تنظیم و نواختن موسیقی با ریتم مشخص و ضرب درام با استفاده از دهان به‌شمار آورد. در حال حاضر بیت باکس مورد استقبال هنرمندان کشورهای گوناگون شده است.

 

با مجموعه هنری پلان، بهترین آموزشگاه بیت باکس در تهرانپارس، حرفه‌ای آموزش ببینید

 

به طوری که از پنج سال گذشته، انجمنی با نام انجمن بیت باکس در ایران راه‌اندازی شده و در حال حاضر مشغول به فعالیت می‌باشد. شهرت و استقبال بیت باکس در سال‌های اخیر باعث شده تا هنرجویان بسیاری به آموزش کامل و حرفه‌ای بیت باکس تمایل نشان دهند و در پی آموزشگاه‌ها و مدرسان خبره در این زمینه باشند.

آموزشگاه بیت باکس

استفاده از آموزشگاه‌ها و مدرسان حرفه‌ای، مجرب و خبره در عرصه‌ها و رشته‌های گوناگون هنر به‌خصوص بیت باکس امری ضروری است؛ زیرا، باعث می‌شود تا هنرجویان در زمان کوتاه‌تری اصول را فراگرفته و با بهره‌گیری از تجارب استادان خود به هنرمندان متخصص و حرفه‌ای در زمینه بیت باکس تبدیل شوند.  یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین آموزشگاه‌های بیت باکس در تهرانپارس را می‌توان مجموعه آموزشی و هنری پلان دانست.

 

برای آموزش در رشته‌های هنری گوناگون همانند بیت باکس کافی است با مجموعه پلان تماس بگیرید

 

این مجموعه با استادان حرفه‌ای و با تجربه همکاری دارد که هر یک در این رشته موسیقیایی، علاوه بر دانش علمی از مهارت تجربی برخوردار بوده و در صحنه‌ها و کنسرت‌های متفاوت حضور داشته و به اجرا پرداخته‌اند؛ بنابراین، علاقه‌مندان به فراگیری کامل اصول و تکنیک‌های بیت باکس می‌توانند با خیال آسوده و کامل به مجموعه هنری پلان مراجعه نموده و در کلاس‌های بیت باکس این آموزشگاه ثبت نام نمایند. برای اطلاع از دوره‌های آموزشی این مجموعه با شماره‌های آموزشگاه تماس گرفته و در کمترین زمان به جمع حرفه‌ای‌های پلان پیوندید.