آموزشگاه تدوین تهرانپارس، آموزشگاه پلان است. بسیاری از ساکنان تهران، علاقه بسیاری به آموزش امور هنری دارند که علاوه بر جنبه سرگرمی و هنری بتوانند از آن به عنوان هنری فاخر و کاری هنری استفاده کرده و در نهایت بتوانند به عنوان هنری فاخر برای درآمدزایی استفاده کنند.

آموزشگاه پلان، برترین آموزشگاه تدوین تهرانپارس است.

یکی از امور هنری که جنبه سرگرمی داشته و جنبه درآمدزایی آن بسیار بالا است، تدوین و مونتاژ فیلم است. در حال حاضر تدوین و مونتاز این حرفه طرفداران بسیاری دارد و هر روزه بر طرفداران آن افزوده می‌شود. برای انجام تدوین و دریافت سفارش نیاز است تا افراد در زمینه‌های مرتبط با این هنر حرفه‌ای شده و بتوانند یک سفارش را به طور کامل تدوین و مونتاژ کنند. برای انجام این کار نیاز است تا برنامه‌ها و نرم‌افزارهای مرتباط به صورت کاملا حرفه‌ای فراگرفته شود و در پی آن دانش فنی مورد نیاز به صورت مکفی کسب شود.

بدین دلیل افراد علافه‌مند به فعالیت در این زمینه نخست باید آموزش‌های کافی را دیده و در وهله دوم با گذراندن تجربه و فعالیت دوره‌ای در این زمینه به تدریج مهارت خود را افزایش داده و پس از خوردن خاک این حرفه به تدریج حرفه‌ای شوند. آموزشگاه هنری پلان یکی از برترین و بهترین مجموعه‌های هنری است که در عرصه آموزش تخصص داشته و با استفاده از اساتید مجرب و حرفه‌ای در این عرصه فعالیت دارد. یکی از عرصه‌های آموزشی آموزشگاه پلان، تدوین حرفه‌ای است. بدین دلیل این مجموعه با ارائه برنامه‌ها و کلاس‌های عملی و نظری تحت عناوین مختلف و برنامه‌های مختلف راه را برای حرفه‌ای شدن به شما آموزش داده و سپس با استفاده و انتقال تجربه اساتید، راه را در زمان کوتاه کرده و حرفه‌ای شدن را برای علاقه‌مندان در این حرفه آموزش می‌دهد.

با انتقال تجربه اساتید آموزشگاه پلان، آسان‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر را برای حرفه‌ای شدن بپیمایید.

بدین دلیل کلاس‌های تدوین در آموزشگاه پلان در سه سطح حرفه‌ای، نیمه حرفه‌ای و مقدماتی ارائه می‌شود تا با گذراندن یه دوره مذکور به حرفه‌ای‌ترین افراد تبدیل شده و علاوه به فعالیت در زمینه مورد علاقه خود، شغلی برای خود ایجاد کرده و منبع درآمدی از این راه باشید.