اساتید فعال در آموزشگاه پلان که بهترین آموزشگاه تدوین در نارمک است، به تمامی شیوه‌های تدوین تسلط دارند. به همین دلیل بهترین شیوه تدریس را براساس تجربه خود به هنرجویان آموزش می‌دهند. ساخت فیلم چه در عرصه سینمایی و چه در عرصه سریال، نیاز به انجام فعالیت گروهی عظیم دارد تا در کنار یکدیگر تخصص‌ها و تجربه‌های خود را به کارگیرند تا در نهایت بتوانند فیلمی را تولید و به نمایش بگذارند.

پلان، مسیر حرفه‌ای‌ شدن در تمامی رشته‌های هنر است.

معمولا ساخت یک فیلم از هر نوعی که باشد در سه مرحله پیش از تولید، تولید و پس از تولید ساخته می‌شود. در هر یک از مراحل مذکور، مجموعه‌ای از اقدامات و عملکردها انجام می‌شود تا فیلمی با کیفیت بالا و باب میل مخاطبان تولید شود. یکی از این عملیات‌های فنی بدون شک تدوین است که در مرحله پس از تولید جای دارد. تدوین، مجموعه‌ای از اقدامات کامپیوتری، به کمک نرم‌افزارهای گوناگون است که باعث خلق جلوه‌های ویژه در فیلم، تنظيم صدا و ارتقای آن در فیلم، افزودن صدا به بخش‌های جدیدی از فیلم، حذف بخش‌هایی از فیلم و افزایش کیفیت بصری فیلم می‌شود.

آموزشگاه تدوین در نارمک

از آنجایی که تدوین فیلم عموما توسط چندین کامپیوتر پیشرفته و نرم‌افزارهای تخصصی انجام می‌شود، می‌توان تدوین را یکی از حرفه‌های تخصصی در عرصه سینما قلمداد کرد. از آنجایی که تدوین، در فرایند تولید فیلم ضروری و حائز اهمیت است، از نیازهای هنر هفتم به شمار می‌آید. امروزه بخشی از علاقه‌مندان به فعالیت در عرصه سینما و هنرهای تصویری، علاقه به فعالیت در عرصه تدوین می‌باشند. اما، بسیاری از آنان پیش از حرفه‌ای شدن، نیاز است زیر نظر اساتید مجرب و حرفه‌ای دوره‌های مرتبط را طی کرده و سپس وارد این عرصه شوند.

با بهترین آموزشگاه تدوین در نارمک تماس گرفته و به تدوین‌گران حرفه‌ای بپیوندید

آموزشگاه هنری پلان، یکی از بهترین و تخصصی‌ترین مجموعه‌های آموزشی است که اساتید برجسته و بزرگی دارد. این عامل باعث شده تا مجموعه پلان به بهترین آموزشگاه تدوین در نارمک  تبدیل شود. مسیر حرفه‌ای شدن را با آموزشگاه پلان و زمان کوتاه تجربه کنید.