موسیقی بانوان

موسیقی نوعی زبان برای بیان احساسات است که نوازنده با ساز و صدایی که از آن می‌سازد، می‌تواند با مخاطب خود ارتباط برقرار کند. نوازنده با زدن ساز حرف‌ها و ناگفته‌های خود را بیان می‌کند. در آموزشگاه موسیقی بانوان در شرق تهرانپارس، اساتید مجرب و حرفه‌ای دور هم جمع شده‌اند تا موسیقی کلاسیک و سنتی را آن‌طور که لایق هنرجویان عزیز است، آموزش دهد.

دلیل انتخاب آموزشگاه بانوان

اکثر بانوانی که علاقه‌مند به موسیقی هستند، دلیل اینکه چرا نتوانستند کلاس و آموزشگاه دلخواه و مدنظر خود را انتخاب کنند، این‌گونه بیان کردند که دنبال آموزشگاهی هستند که اساتید آن خانم باشند تا بتوانند موسیقی را تحت‌نظر یک بانو یاد بگیرند.

این اکثرا اولویت خانم‌هایی است که علاقه‌مند به موسیقی هستند. خانم‌های عزیز هنگام آشنایی و ثبت‌نام در کلاس‌های آموزشگاه بانوان در شرق تهرانپارس می‌توانند کلاس‌هایی را انتخاب کنند که مدرس آن‌ها خانم است. اگر قرار باشد، کلاس‌ها حضوری باشد بین استاد و هنرجو و یا همراه بانوان دیگر برگزار می‌شود که این بهترین موقعیت و ایده‌آل خانم‌ها است.

اهمیت آموزشگاه بانوان

آموزش در این‌گونه آموزشگاه‌ها برای بانوان از اهمیت فراوانی برخوردار است. برنامه‌ریزی در این مجموعه برای خانم‌های شاغل و یا خانه‌دار، حتی مادران به صورتی است که به مشکل برنخورند. یکی از دلایل شرکت نکردن خانم‌ها در کلاس‌های حضوری، کمبود وقت و زمان کافی است. چون بیشتر خانم‌ها یا شاغل هستند و یا در حال ادامه تحصیل و یا مسئولیت زیاد خانه‌داری و نگهداری از فرزند به عهده آن‌ها است. این آموزشگاه مشغله‌های خانم‌ها را در نظر گرفته و این امکان را به خانم‌ها می‌دهد که طبق درخواست خود جلسات آموزش را در هفته کم یا زیاد کنند.

اهمیت آموزشگاه بانوان

یکی دیگر از مزایای این آموزشگاه برقراری کلاس‌های آموزشی در روزهای تعطیل است تا بانوان با فراق باز بتوانند بدون نگرانی به تمرین و یادگیری خود برسند. پس علاوه بر داشتن مدرس خانم، ویژگی مهم آموزشگاه خوب این است که تمام دغدغه‌ها و نیازهای بانوان را درک کرده و با او همراهی کند و امکانات ویژه‌ای برای بانوان داشته باشد. آموزشگاه موسیقی بانوان در شرق تهرانپارس ضمن احترام به بانوان عزیز و درک مشکلات روزمره آن‌ها سعی در دادن خدمات درست است.

کلاس‌های آنلاین بانوان

آموزشگاه موسیقی بانوان در شرق تهرانپارس علاوه بر برگزاری کلاس‌های آموزش حضوری، کلاس‌های آنلاین ویژه بانوان هم برگزار می‌کند. بیشتر خانم‌ها نگران این هستند که کلاس‌های آنلاین، بازدهی کافی نداشته باشد. هرچند که این کلاس‌ها به‌صورت تصویری برگزار می‌شود ولی برای رفع اشکال و آشنایی بیشتر بانوان با ساز و حرکت‌ دست می‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کرده و مشکلات را رفع کنند. دوره‌های آموزشی زمانی به پایان می‌رسد که هنرجو توانسته باشد تمام مباحث را کاملا یاد بگیرد.

مشکلات موسیقی بانوان

همان‌طور که موسیقی برای همه افراد در هر سنی لازم است، برای خانم‌ها هم ضروری و از واجبات است که برای فرار از مشکلات و آرام‌کردن خود از درد و رنج و سختی به آن پناه بیاورند. با وجود محدودیت‌ها در موسیقی، بانوان علاقه‌مند کماکان بیشتر در این عرصه فعالیت می‌کنند. یکی از این مشکلات اساسی این است که نمی‌توانند هنر خود را تبلیغ کنند. اگر مخاطبی در کنسرت شرکت می‌کند، نمی‌داند با چه نوع موسیقی مواجه خواهد شد.

گروه موسیقی بانوان بیشتر دارای مخاطبین خانم‌ است و نمی‌توانند نیمی دیگر از مخاطبین را کنار خود داشته باشند. سالن کنسرت بانوان به‌سختی پر می‌شود و با وجود مشکلات مالی که در این حوزه است، حمایت‌کننده جدی که بتواند از این هنرمندان پشتیبانی کند، کم است. این بانوان عزیز در گرفتن مجوز موسیقی برای اجرای کنسرت اغلب دچار مشکل می‌شوند.

بهترین موسسه آموزش موسیقی

با تمام این مشکلات هنوز هم خانم‌هایی هستند که با تمام قوا روی خواسته و علاقه خود پافشاری می‌کنند. مشکلات را با جان‌ و دل قبول کرده و از آن رد می‌شوند به امید روزهای بهتر برای موسیقی بانوان تلاش می‌کنند. مؤسسه فرهنگی هنری پلان دارای دوره‌های تئاتر و سینما، نقاشی و عکاسی، موسیقی و آواز در همه سنین بدون توجه به جنسیت می‌خواهد شما را تبدیل به یک فرد عالی در هنر موسیقی کند.

این آموزشگاه استادانی دلسوز با توانایی‌های فراوان و پیشرفته در همه رشته‌ها دارد که پذیرای شما در این مجموعه هستند. با داشتن تجهیزات صوتی و تصویری مدرن برای کلاس‌های آموزش یادگیری انواع موسیقی را برای شما راحت‌تر کردند.