آموزشگاه هنری پلان مجری دوره‌‌های آموزش آنلاین صداگذاری و دوبله در رسالت است. اگرچه، این آموزشگاه در شرق تهران قرار دارد؛ اما، به دلیل برگزاری کلاس‌های آنلاین آماده برگزاری بهترین دوره‌های آموزشی برای تمام علاقه‌مندان به فعالیت در عرصه صداگذاری و دوبله از نقاط گوناگون کشور می‌باشد. صداگذاری و دوبله یکی از حرفه‌ها و رشته‌های هنری جذاب و مورد استقبال است که افراد متعددی تمایل به فعالیت در آن دارند.

برای آموزش آنلاین صداگذاری و دوبله در رسالت کافی است به مجموعه هنری پلان مراجعه کنید.

 

در سال اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا و ممانعت از تجمعات انسانی، بسیاری از کلاس‌های آموزشی منحل و سپس فرآیند آموزش متحول و شکل نوینی به خود گرفت. تحولی که منجر به تأسیس کلاس‌های غیرحضوری و آنلاین شد. کلاس‌هایی که برخلاف تصور بسیاری از افراد، تفاوتی با کلاس‌های حضوری نداشته و از مزایای متعدد دیگری برخوردار است؛ اما، نکته حائز اهمیت در کلاس‌های آنلاین استفاده از اساتید مجرب و  تجهیزات زیرساختی می‌باشد که باعث می‌شود این کلاس‌ها در نهایت کیفیت آموزشی و تصویری برگزار شود.

آموزش آنلاین صداگذاری و دوبله در رسالت

مجموعه آموزشی و هنری پلان، یکی از آموزشگاه‌های بزرگ و معتبر در محدوده رسالت به شمار می‌آید که کلاس‌های متعددی در رشته‌های گوناگون هنری برگزار نموده است. یکی از کلاس‌های هنری این مجموعه، دوره‌های آنلاین صداگذاری و دوبله می‌باشد که زیرنظر اساتید مجرب و حرفه‌ای برگزار می‌شود. اساتید این مجموعه، افزون بر تجربه عملی در عرصه دوبله و صداگذاری از تکنیک‌های فنی و دانش نظری شیوه‌های تدریس آگاهی کامل دارند. به‌همین دلیل، تلاش می‌کنند تا تجربه‎‌ها و اطلاعات خود را در عرصه صداگذاری و دوبله در دوره‌های آموزشی با بالاترین بازده ممکن به هنرجویان خود منتقل کنند.

 

اساتید مجرب، زیرساخت‌های اینترنتی و برنامه آموزشی دقیق بخشی از مزایای آموزشگاه هنری پلان است.

این نکته باعث می‌شود تا کلاس‌های آنلاین و حضوری صداگذاری و دوبله آموزشگاه هنری پلان یکی از بهترین دوره‌های آموزشی این رشته در سطح تهران و ایران به شمار آید. کیفیتی که باعث می‌شود تا هنرجویان این رشته، هیچ اتلاف وقتی در کلاس‌ها نداشته باشند و در کمترین بازه زمانی به افرادی حرفه‌ای تبدیل شوند. به همین دلیل است که کلاس‌های آموزشی مجموعه هنری پلان را می‌توان به معنای واقعی کلمه حرفه ای و مفید دانست.