با شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های اخیر، مجموعه هنری پلان اقدام به آموزش آنلاین گریم و چهره‌پردازی نموده است تا هنرجویان و علافه‌مندان به فعالیت در این عرصه با حفظ سلامت و حذف محدودیت‌های جغرافیایی بتوانند از کلاس‌های آموزشی با کیفیت بهره‌مند شوند و به جمع حرفه‌ای‌ها و فعالان عرصه گریم و چهره‌پردازی بپیوندند.

برای آموزش آنلاین گریم و چهره‌پردازی در تهران کافی است با شماره‌های آموزشگاه پلان تماس حاصل فرمایید.

گریم یکی از حرفه‌های تخصصی در عرصه سینما و تئاتر به شمار می‌آید. این حرفه را می‌توان پوشش و یا تغییرات ظاهری دانست که روی اجزای مختلف بازیگران سینما و یا تئاتر اجرا می‌شود تا ظاهر آنان را به شخصیت داستانی فیلم و یا تئاتر نزدیک نماید. انجام گریم روی افراد براساس نوع اجرا به دو گروه کلی گریم صحنه و گریم اکران تقسیم می‌شود که اولی برای تئاتر و دومی برای سینما و تلویزیون می‌باشد؛ اما، هدف از انجام هر دوی آن‌ها مشترک است. گریمور و یا شخصی که به اجرای گریم مورد نظر کارگردان می‌پردازد، با استفاده از تکنیک‎‌های متفاوت به اجرا پرداخته و تعادلی میان شخصیت داستان و چهره واقعی بازیگر برقرار می‌نماید تا چهره بازیگر، گویای ویژگی‌های باطنی و ظاهری شخصیت‌های داستان باشد.

آموزش آنلاین گریم و چهره‌پردازی در تهران

پیچیدگی فنون اجرایی گریم و چهره‌پردازی باعث شده تا هنرجویان و علاقه‌مندان به فعالیت در این حرفه، ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی مبتدی تا حرفه‌ای باشند. آموزشگاه هنری پلان در راستای تربیت گریمورهای حرفه‌ای اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی و آموزش آنلاین گریم و چهره‌پردازی در تهران و البته ایران نموده است. در دوره‌های تخصصی آموزشگاه هنری پلان، اساتید حرفه‌ای و مجربی حضور دارند که به اصول و مبانی تخصصی گریم مسلط بوده و سال‌های مدیدی به فعالیت در این عرصه پرداخته‌اند. هدف از حضور چنین اساتیدی در آموزشگاه هنری پلان، انتقال تجربه و نگرش حرفه‌ای اساتید به هنرجویانی می‌باشد که در ابتدای مسیر بوده و در پی جستجوی راه خویش می‌باشند.

تجربه و تمرین دو نکته مهم در موفقیت در عرصه گریم می‌باشد.

این عامل باعث می‌شود تا هنرجویان در زمان کمتری به افرادی حرفه‌ای و فعال در عرصه گریم تبدیل شوند. برای فعالیت حرفه‌ای در زمینه گریم کافی است با شماره‌های آموزشگاه هنری پلان تماس گرفته و در دوره‌های آموزش آنلاین گریم و چهره‌پردازی در تهران ثبت نام نمایید.