مجموعه هنری پلان، مجری آموزش استندآپ کمدی در تهران با بهترین و بالاترین کیفیت می‌باشد که تمامی این دوره‌‌ها زیرنظر اساتید برتر و متخصص برگزار و اصول ویژه آموزش داده می‌شود. این مجموعه، یکی از بهترین مجموعه‌‌های آموزشی در شهر تهران به‌شمار می‌آید که دوره‌های متعددی زیرنظر اساتید در آن برگزار می گردد. 

جهت آموزش استندآپ کمدی در تهران به آموزشگاه هنری پلان مراجعه نمایید.

استندآپ کمدی که معادل اصطلاح تخصصی شوخی پردازی روی صحنه است، سابقه مدیدی در نمایش و تئاتر دارد و شاید بتوان منشأ آن را انگلستان و کارناوال‌های خیابانی به‌شمار آورد. به‌طور کلی استندآپ کمدی، به صورت انفرادی توسط مجری در فضای بی‌واسطه و مستقیم با مخاطب برگزاری می‌شد. مجری در این نوع نمایش به بداهه‌پردازی، داستان‌سرایی، جوک، لطیفه و مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی روز می‌پردازد و باعث شگفتی، خنده و شادی مخاطبان می‌شود.

آموزش استندآپ کمدی در تهران

از آنجایی که این اجرا به صورت زنده و در مقابل جمعیتی از مخاطبان انجام می‌شود، نیاز به تبحر و تسلط بسیاری دارد؛ زیرا، اجرا به صورت فی‌البداهه می‌باشد و هر گونه فراموشی، سستی در اجرا، اشتباه و یا تغییر ناسازگار در دیالوگ می‌تواند باعث کسالت و خستگی در اجرا شود. به همین‌دلیل، عموماً افرادی که استندآپ کمدی برگزار می‌کنند باید در حرفه خود تجریه ی کامل داشته و به اصول و مبانی اجرای استندآپ کمدی تسلط داشته باشند.

دوره‌های آموزش استندآپ کمدی آموزشگاه هنری پلان زیرنظر اساتید برتر برگزار می‌شود.

به همین دلیل، افرادی که علاقه به فعالیت در این زمینه دارند، باید نخست دروه‌های آموزشی این نوع اجرا را سپری کرده و مهارت‌های لازم را کسب نمایند. برای حضور در دوره‌های آموزش استندآپ کمدی در تهران می‌توان به آموزشگاه هنری پلان مراجعه نمود. دوره‌های آموزشی این آموزشگاه، زیرنظر اساتید برتر استندآپ کمدی برگزار می‌شود. کافی است به آموزشگاه هنری پلان مراجعه و برای حضور در صحنه‌های بزرگ آماده شوید.