یکی از دوره‌های آموزشی که در مجموعه هنری پلان برگزار می‌شود، آموزش تخصصی دوبله می‌باشد. این مجموعه با برگزاری دوره‌های گوناگون و تخصصی دوبله از سطح مبتدی تا فوق حرفه‌ای، آماده است تا آرزوها را به تحقق بخشیده و شما را برای فعالیت در زمینه دوبله آماده نماید؛ بنابراین، کافی است که به مجموعه ی فرهنگی هنری پلان مراجعه نموده و در دوره‌های تخصصی دوبله ثبت نام نمایید. پس از اتمام دوره‌های مرتبط در آموزشگاه پلان، به افراد حرفه‌ای تبدیل شده و فعالیتتان را در زمینه دوبله ی فیلم‌ و یا انیمیشن آغاز نمایید. مسئولان این موسسه ی آموزشی مفتخرند که تاکنون تعداد زیادی از هنرجویان آموزشگاه هنری به جمع حرفه‌ای‌ها پیوسته و فعالیت خود را به عنوان دوبلور فیلم‌های گوناگون آغاز کرده‌اند.

برای آموزشی تخصصی دوبله در تهران با مجموعه هنری پلان تماس حاصل نمایید.

دوبله یکی از مشاغل و هنرهای حرفه‌ای دنیای تصویر اعم از انیمیشن، فیلم‌های تلویزیونی و سینما می‌باشد که در آن فردی به نام دوبلور به‌جای بازیگران اصلی فیلم صحبت می‌نماید و صدایش به گوش مخاطب فیلم می‌رسد.

آموزش تخصصی دوبله در تهران

دوبله که برخی به آن گفتارگردانی و یا دوبلاژ می‌گویند، عملی حرفه‌ای و رسمی است و دوبلورها یکی از سخت‌ترین وظایف را در ویرایش فیلم‌ها برعهده دارند. در حال حاضر، دوبله روی فیلم‌های زبان اصلی انجام می‌شود که نیاز به تغییر زبان دارند و یا صدای بازیگر مناسب نقش نبوده و باید تغییراتی روی آن انجام شود؛ بنابراین، نقش دوبلور اجرای کامل نقش بازیگر بدون حضور در فیلم می‌باشد. بدین معنی که یک دوبلور باید همانند یک بازیگر به ایفای نقش و حالات بپردازد و صدای نقش بازیگر اصلی فیلم را به بهترین حالت اجرا نماید.

انجام دوبله نیاز به یادگیری، مهارت و تجربه دارد.

برای آموزش تخصصی و حرفه‌ای دوبله به آموزشگاه پلان مراجعه نمایید.

عموماً فرآیند دوبله به صورت همزمان، ناهمزمان، تک نفره و دسته جمعی (گروهی) انجام می‌شود. هر یک از این رشته‌ها نیاز به مهارت‌ها و توانایی‌های گوناگون دارد که باید به صورت کامل آموزش داده شود که در آموزشگاه هنری پلان آموزش‌های لازم کامل ارائه می‌شود. به‌عنوان مثال در دوبله همزمان، نیاز است تا صدای دوبلور با حرکات لب و لحن بازیگر تطابق کامل داشته باشد. ازآنجایی که این نوع دوبله را می‌توان سخت‌ترین نوع دوبله دانست، فرایند آموزش باید به درستی و زیرنظر اساتید مجرب انجام شود. نکته‌ای که در آموزشگاه پلان محقق شده و به محفلی حرفه‌ای برای علاقه‌مندان به فعالیت در این رشته هنری تبدیل شده است.

کافی است با شماره‌های آموزشگاه پلان تماس گرفته و در دوره‌های آموزش تخصصی دوبله در تهران شرکت نمایید.