آموزشگاه هنری پلان، یکی از مراکز آموزش سازهای کوبه‌ای در تهران همانند هنگ درام، درام، تانگ درام و کاخن است. کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی این آموزشگاه در سال اخیر با توجه به شیوع بیماری کرونا به دو صورت حضوری و غیر حضوری با بهترین کیفیت زیرنظر اساتید مجرب و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

برای آموزش سازهای کوبه‌ای در تهران به آموزشگاه هنری پلان مراجعه نمایید.

هدف مدیران آموزشگاه هنری پلان از برگزاری و اجرای این دوره‌های آموزشی، تربیت و پرورش نوازندگان سازهای کوبه‌ای در سراسر ایران می‌باشد. نوازندگانی که بتوانند در آینده در عرصه‌های حرفه‌ای و کنسرت‌های ملی و بین‌المللی ظاهر شده و به اجرایی فاخر و دلنواز بپردازند. به‌همین دلیل، مدیران و مسئولان مجموعه آموزشی پلان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا همه ی پیش‌نیازها و اصول اساسی آموزش سازهای کوبه‌ای فراهم نماید؛ زیرا، در چنین شرایطی علاقه‌مندان به نوازندگی سازهای کوبه‎‌ای می‌توانند در بستری مناسب و با کمترین زمان ممکن به آموزش و تمرین پرداخته و از فرآیند آموزش خود نهایت لذت را ببرند.

آموزش سازهای کوبه‌ای در تهران

سازهای کوبه‌ای، در زمره سازهای پرطرفدار و محبوب به شمار می‌آید که دارای انواع گوناگونی می‌باشد. این گروه از سازها با استفاده از ضربه، حرکات دست و لمس تولید صدا می‌کنند و براساس نوع ضربات و ضرب آهنگ ساز تنظیم می‌شوند. دف، تمپو، هنگ درام، کاخون و تنبک از جمله سازهای محبوب کوبه‌ای به شمار می‌آید. هر یک از سازهای مذکور، شیوه و اصولی متفاوت برای نواختن دارند. به همین دلیل، آموزش نوازندگی هر یک از آن‌ها نیاز به آموزش زیرنظر اساتید حرفه‌ای و مجرب را می طلبد. 

بهترین کیفیت آموزش سازهای کوبه‌ای را از آموزشگاه پلان بخواهید.

 

محبوبیت سازهای مذکور باعث شده تا مدیران آموزشگاه هنری پلان، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی انواع سازهای کوبه‌ای نمایند. از آنجایی که برای مسئولان آموزشگاه هنری پلان، کیفیت آموزش و دوره‌های آموزشی از اهمیت بسیاری برخوردار است، تنها اساتیدی حرفه‌ای اقدام به تدریس می‌نمایند که افزون بر مهارت و تجربه اجرا در مراسم‌های ملی و بین المللی، بتوانند با استفاده از بهترین شیوه‌های تدریس، زمینه را برای بالاترین بازده فراهم نموده و در کمترین زمان ممکن هنرجویان این آموزشگاه را به افرادی حرفه‌ای در زمینه نوازندگی سازهای کوبه‌ای تبدیل نمایند. تنها کافی است در دوره‌های آموزشی آموزشگاه پلان ثبت نام نمایید و به افرادی حرفه‌ای بدل شوید.