مجموعه ی هنری پلان، یکی از مراکز آموزش ساز تانگ درام در تهران به‌شمار می‌آید که در آن نواختن این ساز به روش تخصصی آموزش داده می‌شود. تانگ درام یکی از سازهای جذاب برای ایرانیان به شمار می‌آید که در مقایسه با برخی از سازها نظیر پیانو و گیتار قدمت چندانی ندارد.

برای آموزش ساز تانگ درام در تهران به آموزشگاه هنری پلان مراجعه نمایید.

این ساز توسط دنیس هاولنا در سال ۲۰۰۷ میلادی در آمریکا با استفاده از قسمت بالایی کپسول گاز ساخته شد؛ بنابراین، برخی این ساز را عجیب‌ترین و جزء سازهای صنعتی به‌شمار می‌آورند. این ساز در حال حاضر، با اسامی مختلفی همانند هپی درام و یا تانک درام شناخته می‌شود و روزانه بر کاربرد و طرفدارانش افزوده می گردد. این ساز در ظاهر تشابهات بسیاری با ساز هنگ درام دارد؛ اما، از اختلافاتی برخوردار است. ساز تانگ درام در مقایسه با هنگ درام دارای صدایی ملودیک‌تر و شادتر است. به‌همین دلیل، از ساز تانگ درام برای نواختن آهنگ‌های شاد و از هنگ درام برای نواختن ملودی‌های غمگین‌تر و آرام‌تر استفاده می گردد. نواختن ساز تانگ درام مشکل‌تر از هنگ درام می‌باشد.

آموزش ساز تانگ درام در تهران

 

به‌همین دلیل، افرادی که ابتدا نواختن ساز تانگ درام را آموزش می‌بینند، پس از مدتی به راحتی قادر به نواختن ساز هنگ درام می‌باشند؛ بنابراین، می‌توان اذعان داشت نواختن ساز تانگ درام مشکل‌تر از ساز مشابه دیگری است. این عامل باعث می‌شود، علاقه‌مندان این ساز به آموزشگاه‌ها و اساتید متخصص مراجعه نموده و دوره‌های آموزشی مرتبط را طی نمایند. یکی از بهترین آموزشگاه‌های تخصصی آموزش ساز تانگ درام در تهران، مجموعه ی هنری پلان است. در این مجموعه اساتید برتر و حرفه‌ای فعالیت دارند که با هدف تربیت هنرجویان خبره در عرصه‌های گوناگون، تمام دانش نظری و تجربی را به‌کار می‌گیرند و نگرش خود را به به هنرجویان آموزشگاه منتقل می‌کنند.

در موسسه ی هنری پلان، نواختن ساز تانگ درام زیرنظر اساتید حرفه‌ای آموزش داده می‌شود.

 

این عامل باعث می‌شود تا هنرجویان طی مدت زمان کوتاه‌تری به افراد حرفه‌ای در نواختن ساز تانگ درام تبدیل شوند. برای ثبت نام در آموزشگاه می‌توانید با تلفن‌های مجموعه تماس گرفته و به آسانی در دوره  ی آموزشی مورد نظر شرکت نمایید.