یکی از مراکز آموزش فیلمنامه نویسی در تهرانپارس مرکز آموزش هنری پلان است. امروزه افراد کثیری به سینما و دنیای سینما علاقه بسیاری نشان می‌دهند. این عامل باعث شده تا راه‌های گوناگونی را برای ورود به عرصه سینما بیازمایند. یکی از این راه‌ها، حضور در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی است که در نهایت منجر به آموزش فرد و در نهایت، پختگی تدریجی افراد می‌شود.

فیلنامه نویسی اصول و تکنیکی دارد که باید آن را به طور کامل آموزش دید

دنیای سینما، از تخصص‌ها و رشته‌های گوناگونی تشکیل می‌شود که هر یک وظیفه‌ای برعهده دارند و بدون هر یک، ساخت فیلم و به طور کلی‌تر دنیای سینما ضعیف و حتی نابود خواهد شد. یکی از رشته‌ها و تخصص‌های لازم در دنیای سینما و ساخت فیلم، فیلمنامه نویسی است. به طور کلی، فیلمنامه، اساس و داستان یک فیلم است که توسط نویسنده طراحی و نوشته می‌شود. در فیلمنامه، شخصیت‌های داستان، اساس داستان، اتفاق‌های داستان و نحوهٔ بروز حوادث طراحی و طبقه بندی‌ می‌شود تا بر‌اساس آن، بیننده یکی داستان تصویری را به طور کامل درک و فهم کند.

آموزش فیلمنامه نویسی

فیلمنامه اساس یک فیلم است و برخی از نظریه پردازان معتقدند، کلید اصلی موفقیت یک فیلم سینمایی و یا سریالی در عرصه سینما است. به همین دلیل، یک نویسنده حین نگارش و تدوین فیلم نامهٔ خود، باید از آگاهی تکنیک‌های نگارش، شیوه نگارش فیلمنامه، ترفندهای جذب مخاطب، نبوغ و خلاقیت فکری برخوردار باشد تا با قدرت تمام، مخاطب را پای فیلم میخکوب کرده و وی را تا آخرین لحظات پای فیلم بنشاند.

آموزشگاه هنری پلان، یکی از بهترین مراکز آموزشی فیلمنامه نویسی در تهرانپارس است

به استثنای نبوغ که بحثی ذاتی است و شرط اصلی به شمار نمی‌آید، آموزش اصول فیلمنامه، شیوه نگارش فیلمنامه براساس‌ ژانر و ترفندهای جذب مخاطب امری ضروری است. استفاده از کلاس‌های آموزشی فرصتی بهینه برای آموزش اصولی فیلمنامه نویسی است. آموزشگاه بزرگ و حرفه ای پلان، یکی از تخصصی‌ترین مراکز آموزش فیلمنامه نویسی در تهرانپارس به شمار می‌آید. این مجموعه با جمع آوری اساتید حرفه‌ای در کنار یکدیگر، باعث شده تا علاقه مندان به فیلمنامه نویسی در زمان کوتاهی بيشترين مسیر حرفه‌ای شدن را بپیمایند. به جمع ما بپیوندید و در کنار حرفه‌ای‌ها، راه حرفه‌ای شدن را بیاموزید.