مجموعه هنری پلان، برگزارکننده دوره تخصصی آموزش پرفورمنس در تهران است. پرفورمنس که به آن هنر اجرا نیز گفته می‌شود، یکی از رشته‌ها و شاخه‌های هنری است که برای به نمایش گذاشتن یک مفهوم، فرهنگ، سنت، محتوا و هدف توسط هنرمند به اشکال گوناگون اجرا می‌شود.

برای بهترین آموزش پرفورمنس در تهران به آموزشگاه هنری پلان مراجعه نمایید.

این نوع هنر را می‌توان، تبادل نظر بی‌واسطه هنرمند و مخاطب دانست که مخاطب با حضور در محبط اجرا، تحت تأثیر اقدامات تصادفی و فی‌البداهه هنرمند قرار می‌گیرد. بدین ترتیب، زمینه درک سریع اهداف و منظور هنرمند فراهم می‌شود. در پرفورمنس آرت باید به اصول و ارکانی توجه شود. مهم‌ترین ارکان این نوع هنر مکان اجرا، زمان اجرا، بدن و شیوه اجرا و رابطه میان هنرمند (اجرا کننده) و مخاطب می‌باشد.

آموزش پرفورمنس در تهران

به‌همین دلیل برخی این هنر را با واژگانی همانند هنر اجرا، هنر نمایشی، هنر نمایشگون و هنر مفهومی برابر و یا شاخه‌هایی از آن می‌دانند. این هنر ترکیبی از تئاتر، موسیقی، نقاشی و هنرهای تجسمی می‌باشد؛ اما، برخلاف تصور بسیاری از افراد اجرا و برگزاری پرفورمنس به راحتی نبوده و باید اصول و مسائلی رعایت شود. به‌همین دلیل، هنرجویان و علاقه‌مندان به فعالیت در این زمینه افزون بر مطالعه در زمینه‌های مختلف می‌توانند از کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی بهره‌مند شوند تا با استفاده از تجارب اساتید خبره، بتوانند یکی از بهترین در این زمینه باشند. آموزشگاه هنری پلان، یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین آموزشگاه‌ها در تهران به شمار می‌آید که به آموزش پرفورمنس در تهران می‌پردازد.

 

در پرفورمنس باید به اصولی پایبند بود.

این اصول در موسسه ی هنری پلان به کاملی آموزش داده می‌شود.

 

در دوره‌های آموزشی پلان، هنرمندان و اساتید بزرگی اقدام به تدریس این دوره می‌کنند که هر یک در رشته‌های مختلف هنر تخصص داشته و تجربه‌های متعددی در زمینه اجرای پرفورمنس در گالری‌ها، تالارها و محبط‌های مختلف داخل و خارج از کشور را داشته‌اند؛ ازاین‌رو، به اصول و مبانی این هنر تسلط کامل داشته و می‌‌توانند اصول موفق یک پرفورمنس آرت را به بهترین شکل ممکن به تمامی هنرجویان و علاقه‌مندان به فعالیت در این زمینه آموزش دهند. کافی است به هنرجویان پلان بپیوندید تا به حرفه‌ای‌ترین افراد در این زمینه تبدیل شوید.