دریافت گواهینامه معتبر سینمایی

رشته‌های مربوط به سینما از پرطرف‌دارترین رشته‌های هنری محسوب می‌شود. زیرا دانشگاه‌هایی که این رشته‌ها را در کشور ارائه می‌کنند، محدود هستند؛ اما تقاضاکنندگان تحصیل در این رشته‌ها بسیار زیاد هستند که قبولی در این رشته‌ها را کمی سخت‌تر و دشوارتر می‌کند. برای برطرف‌شدن این مشکل موسسات آموزش عالی در رشته‌هایی بدون کنکور و طبق سابقه تحصیلی دانشجو قبول می‌کند و بدون کنکور می‌توان وارد تحصیل در این رشته‌ها شد. با آشنایی و تحصیل در این رشته‌ها از طریق ارائه گواهینامه معتبر هنری در رشته‌های سینمایی می‌توان وارد دنیای سینما شد.

دوره آموزش سینمایی و نحوه دریافت مدرک دوره‌های سینمایی

در موسسه فرهنگی و هنری پلان دوره‌های آموزش سینمایی مختلفی وجود دارد که تمامی رشته‌ها را از ابتدا با اصول و قواعد خاص خود، همراه اساتید باتجربه و معروف برگزار می‌کند. علاقه‌مندان به این هنرها می‌توانند به این مجموعه بزرگ و مجهز هنری برای آموزش‌های اصولی و درست مراجعه کنند. دوره‌های آموزش سینمایی شامل موارد زیر می‌شوند:

  • دوره‌های گریم سینما و تئاتر (ویژه بزرگسالان)
  • دوره نقد و بررسی فیلم‌ها
  • دوره داستان و فیلمنامه‌نویسی
  • دوره صداسازی و آواز
  • دوره‌های تهیه‌کنندگی فیلم و کارگردانی سینما
  • دوره‌های عکاسی سینمایی و جلوه‌های ویژه
  • دوره آموزشی فن بیان گویندگی و مجری‌گری
  • دوره‌های بازیگری سینما و تئاتر مخصوص (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)
  • دوره تدوین فیلم و…

با شرکت در کلاس‌های آموزشگاه معتبر بعد از طی دوره‌های آموزشی و برگزاری آزمون‌ها با ارائه گواهینامه معتبر هنری از اداره فرهنگ و ارشاد می‌توانید فعالیت‌های خود را شروع کنید.

موسسه آزاد سینمایی تهران

آموزش گروهی با اساتید مجرب و تجهیزات و تکنولوژی‌های مناسب

یکی از نکات مثبت و نقطه قوت آموزش رشته‌های سینمایی در آموزشگاه‌های معتبر تمرکز روی آموزش‌های گروهی است. این آموزشگاه‌ها دارای مجهزترین وسایل و تجهیزات آموزشی و حتی کمک‌آموزشی بوده که با همراهی و بهره‌مندی از حضور اساتید معروف و مجرب تمامی آموزش‌ها را از دوره‌های مبتدی تا حرفه‌ای برگزار می‌کنند و امکان تبادل تجربه‌های هنرجویان با یکدیگر هم وجود دارد و خلاقیت‌های فردی هنرجویان را هم‌افزایش می‌دهد. شهریه دوره‌های گروهی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر از خصوصی است.

اگر هنرجو بعد از پایان دوره‌های آموزشی مطالبی را متوجه نشود می‌تواند در آموزشگاه با استاد خود به‌صورت خصوصی ملاقات و جلسه بگذارد و در آخر هر دوره آموزشی آموزشگاه با ارائه گواهینامه معتبر هنری که قابل ترجمه و مورداستفاده در سراسر دنیا است به کار خود پایان می‌دهد.

موسسه آزاد سینمایی

این موسسه های آزاد سینمایی از جمله مکان‌هایی هستند که از هنرمندان و هنرجویان سینما حمایت می‌کنند. زیرا  پرورش فرهنگ و هنر سینما در جامعه بسیار اهمیت دارد. این موسسه های هنری فضاهای مناسبی را برای نمایش فیلم‌ها و ارائه‌کردن برنامه‌های فرهنگی و هنری تلفیقی ایجاد می‌کنند و به  ترویج هنر سینما و رشد آن کمک شایانی می‌کنند. موسسات هنری مانند پلان با برگزارکردن جشنواره‌ها و جلسه‌های گفتگو یک‌زمان و فرصت مناسبی را برای ارتقادادن سطح فرهنگ و هنر جامعه می‌کند.

از برترین موسسات سینمایی که فرهنگ و هنر را ترویج می‌کند و به تربیت پرورش نسل‌های جدید و استعدادهای درخشان می‌پردازد موسسه پلان است که با دوره‌های آموزشی مبتدی تا حرفه‌ای تمام رشته‌ها و آموزش آنها توسط اساتید مجرب در پایان دوره‌ها و بعد از گذراندن آزمون‌های تخصصی با ارائه گواهینامه معتبر هنری افراد علاقه‌مند را وارد دنیای سینما می‌کند.

چطور می‌توان مدرک معتبر دریافت کرد؟

باتوجه‌به توسعه و پیشرفت انواع رشته‌های هنری افراد می‌توانند با انتخاب یکی از رشته‌ها و گذراندن یک دوره مهارتی مناسب نسبت به نیازهای بازار کار یا حتی بر اساس سلیقه و علاقه شخصی خود در یکی از آموزشگاه‌های معتبر فنی و حرفه‌ای در استان تهران ثبت‌نام کنند.

 بعد از اینکه دوره‌های آموزشی خود را از ابتدا با اصول و قواعد خاص خود گذراند جهت شرکت در آزمون‌های موسسه ها معرفی می‌شود که در این مرحله هنرجویان باید نمراتی که مشخص شده را کسب نمایند و طبق یک زمان‌بندی اعلام شده در آزمون‌های عملی هم شرکت کنند. در نهایت با کسب نمره‌هایی که مشخص گردیده موفق به دریافت مدارک معتبری می‌شوند که بین‌المللی بوده و قابل ترجمه است.

کلام آخر

موسسه بزرگ فرهنگی هنری پلان در رشته‌های سینمایی و زیرمجموعه‌های این رشته‌ها کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند و در نهایت با ارائه گواهینامه معتبر هنری از این موسسه ها افراد فارغ‌التحصیل می‌شوند و می‌توانند به مکان‌های موردنیاز برای کار مراجعه کنند.