آیا می‌دانید، مجموعه آموزشی پلان یکی از بهترین آموزشگاه گیتار در شرق تهران به‌شمار می‌آید؟ این آموزشگاه زیرنظر مدیرانی حرفه‌ای برگزار می‌شود که با دقت تمام دوره‌های آموزشی را طراحی نموده و با همکاری اساتید حرفه‌ای و خبره سعی در تربیت هنرمندانی بزرگ در عرصه هنر و موسیقی را دارند.

مجموعه آموزشی پلان بهترین آموزشگاه گیتار در شرق تهران به شمار می‌آید.

این آموزشگاه در شرق تهران راه‎‌اندازی شده و کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی متعددی در آن برگزار می‌شود. یکی از این دوره‌ها آموزش گیتار است. آموزش این ساز به سبک پاپ در سطوح مختلف از مبتدی تا فوق حرفه‌ای برگزار می‌شود. دوره‌هایی که اساتید و مدرسان آن افزون بر تجربه سال‌ها عضویت در گروه‌های موسیقی و اجرا در تالارهای بزرگ، از دانش نحوه تدریس نوین برخوردار بوده و با تلفیق دانش و تجربه خود قادرند بهترین و کاربردی‌ترین نکات و مولفه‌ها را به هنرجویان خود آموزش دهند.

این عامل باعث می‌شود تا هنرجویان آموزشگاه هنری پلان با بهره از تجارب اساتید خود نکات لازم را آموزش دیده و بتوانند در کمترین زمان به افرادی حرفه‌ای تبدیل شده و به اجرا در سالن‌ها و مراسم‌های بزرگ و عمومی بپردازند. برای حضور در این آموزشگاه و شرکت در دوره‌های تخصصی نوازندگی گیتار می‌توانید با شماره‌های تماس موسسه آموزشی پلان تماس گرفته و از شرایط ویژه دوره‌های آموزشی این مجموعه مطلع شوید. این دوره‌ها براساس خواسته هنرجو به صورت گروهی، خصوصی، حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود تا علاقه‌مندان به نواختن گیتار بتوانند در راحت‌ترین شرایط آموزش دیده و خود را در کسب این مهارت تقویت نمایند.

برای ثبت نام در دوره‌های آموزشی گیتار تنها کافی است با شماره‌های تماس آموزشگاه پلان در ارتباط باشید.

براساس نظریات کارشناسی صاحبنظران مسائل آموزشی، فراهم نمودن شرایط ایده‌آل هنرجویان و آموزش‌گیرندگان باعث افزایش راندمان آموزش می‌شود. به‌همین دلیل، آموزشگاه هنری پلان اقدام به برگزاری دوره‌های ایده‌آل هنرجویان در شرایط متفاوت نموده تا بتواند دوره آموزشی آنان را با افزایش راندمان آموزشی کوتاه نماید.