زبان انگلیسی معماری ارشد

آموزش زبان انگلیسی عرضه و تقاضای زیادی دارد. معمولا اولین انتخاب برای یادگیری زبان جدید در بیشتر کشورها مانند ایران یادگیری زبان انگلیسی است. بنابراین استادهای زبان انگلیسی زیادی مشغول و آموزش این زبان هستند. همچنین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد معماری یا دیگر رشته‌ها نیز باید این رشته را به‌صورت حرفه‌ای مطالعه کنند تا بتوانند درصد قبولی کسب کند. راه حل اصلی پیدا کردن بهترین استاد زبان تخصصی معماری است که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم.

فواید یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری این زبان در تمام کشورهای دنیا مشهور است. البته فایده یادگیری زبان انگلیسی فقط محدود به این مورد نیست. حتی اگر افراد علاقه به مسافرت و جهانگردی داشته باشند نیز نیاز به صحبت با زبان انگلیسی خواندن این زبان دارند. امروزه پادکست، کتاب، جزوات و رسانه‌های زیادی وجود دارد که در یادگیری این زبان به افراد کمک می‌کند. یکی از بهترین راه‌هایی که می‌تواند در یادگیری سریع این زبان تاثیر داشته باشد، پیداکردن بهترین استاد زبان انگلیسی است.

استاد زبان انگلیسی امروزه استادان زیادی دارند که این درس را به‌صورت حضوری یا غیرحضوری به افراد آموزش می‌دهند. اما افرادی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و دکترای معماری را دارند، بهتر است در کلاس کنکور شرکت کنند مه استادان آن به‌صورت حرفه‌ای در زمینه تدریس این درس تجربه داشته باشد. تنها در این صورت است که یک استاد ماهر می‌تواند تکنیک‌های زنی کنکور را چرا زبان عمومی خلاصه درس زبان تخصصی به داوطلبان آموزش دهد.

زبان تخصصی ارشد معماری

پیداکردن استاد زبان انگلیسی

شاید پیداکردن یک استاد ماهر کمی سخت باشد. برای این کار بهتر از ابتدا در یک آموزشگاه تخصصی در کلاس کنکور شرکت کرد. باتوجه‌به سابقه استادان آموزشگاه رتبه‌های برتر گذشته می‌توان به مهارت استادان آن پی بردو نمونه یک آموزشگاه حرفه‌ای و تخصصی که کلاس کنکور زمینه رشته معماری برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می‌کند، موسسه آموزشی پلان است. این آموزشگاه دارای استادان اول کشور است کهمی‌توانند با بهترین روش‌ها تکنیک‌های مختلف را به داوطلبان آموزش دهند. استاد بابک رستمی نمونه بهترین استاد زبان تخصصی معماری است.

شروع یادگیری زبان انگلیسی

خیلی از افراد در طی سال‌های تحصیل خود در مدرسه دانشگاه اطلاعاتی درباره زبان انگلیسی کسب کرده و به‌صورت کم یا زیاد آن را یاد گرفتند. برای یادگیری تخصصی آن می‌توان تعیین سطح انجام داد و سپس بهترین مسیر را انتخاب کرد. در کنکور بخش زبان انگلیسی دارای ۳۰ سوال است که نیمی از آن مربوط به زبان عمومی بوده و نیمه دیگر آن از بخش زبان تخصصی رشته است. بخش عمومی سوالات بین رشته‌ها مشترک است؛ اما بخش تخصصی آن مربوط به رشته مورد انتخاب فرد است.

افرادی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته معماری را دارند، نیاز به یادگیری تکنیک‌های زبان تخصصی این رشته را دارند. برای پیداکردن بهترین استاد می‌توان به موسسه معماری پلان مراجعه کرد و در دوره زبان تخصصی یا دوره زبان عمومی و یا هر دو شرکت کردند. استادی که این درس را تدریس می‌کند، استاد بابک رستمی است که موسسه پلان را بنیان‌گذاری کرده است.

استاد بابک رستمی

استاد بابک رستمی قراگزلو در سن ۱۹ سالگی شروع به برگزاری کلاس‌های آمادگی کنکور کرده و به نگارش و تدریس علاقه زیادی داشت. این استاد تجربیات زیادی در زمینه تدریس و همکاری با دانشگاه‌های کشور داشته و انواع کتاب‌های مختلفی را برای راحتی یادگیری داوطلبان تالیف کرده‌اند. این استاد گرامی بعد از ورود به کارشناسی ارشد شروع به تدریس در آموزشگاه‌ها و دستگاه‌های عالی کشور کرده و زبان تخصصی مهندسی عمران، معماری، برق و هنر را تدریس می‌کردند.

استاد بابک رستمی با بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس، امروزه در ۱۴ استان ایران به بیشتر از ۱۵۰۰۰ دانشجویان علاقه‌مند تدریس می‌کند و انواع دوره‌ها کلاس‌های آموزشی و کارگاه‌های مختلف را برگزار می‌کند. همچنین هفت کتاب آموزشی تالیف کرده و شش مقاله تحقیقاتی نیز در زمینه صنعت و هنر و آموزش منتشرکرده‌اند.

کلام آخر

یادگیری زبان انگلیسی برای کنکور ارشد معماری اهمیت زیادی دارد. شاید خیلی از داوطلبان به اهمیت زبان انگلیسی در کنکور کارشناسی ارشد و دکترا توجه نکنند. بنابراین داوطلبانی که درصد بالای از این درس را در کنکور به دست می‌آورند، شانس قبولی بیشتری داشته و به هدف خود بیشتر نزدیک می‌شوند. برای کسب درصد بالا مطالعه زیر نظر بهترین استاد زبان تخصصی معماری می‌تواند کمک زیادی باشد. یکی از بهترین اساتید استاد بابک رستمی است که موسسه پلان را تاسیس کرده است.