معرفی استاد زبان انگلیسی

در چند دهه اخیر سوالات کنکور دارای سطح بسیار سخت و مشکلی شده است. برای اینکه فردی بتواند در یکی از رشته‌های مناسب و خوب در یک دانشگاه معتبر قبول شود، فقط با خواندن کتاب‌های درسی نمی‌تواند به این موفقیت دست پیدا کند. جهت کس موفقیت کامل باید از تکنیک‌های مطالعه و حتی تست‌زنی هم استفاده کند. برای همین اکثر دانش‌آموزان به دنبال بهترین استاد زبان کنکور ارشد هستند تا بتوانند به آنها تکنیک و روش‌های خواندن و موفق شدن را بیاموزد.

ویژگی و خصوصیات بهترین استاد زبان کنکور

برای اینکه بدانیم کدام استاد مناسب و از بهترین‌ها است، او باید دارای ویژگی‌هایی باشد. از ویژگی‌های این اساتید این است که به زبان انگلیسی علاقه‌مند باشند. بتوانند زبان را برای کنکور یا موارد دیگر با علاقه به دانش‌آموزان تدریس کنند و از ابتدای آموزش از تدریس زمان نهایت لذت را ببرند. بهترین استاد زبان کنکور ارشد که در این حوزه کاری فعالیت دارد، از بهترین استادها به شمار می‌آیند. زیرا هم بر کتاب‌های درسی کامل تسلط دارند و هم اینکه تست‌های کنکور سال‌های پیش را هم کارکرده و نکات مهم آن را می‌دانند.

این اساتید برای هر دانش‌آموز خود نسبت به سطح و درصد سوادی که دارند و نسبت به زمانی که به کنکور مانده می‌تواند برنامه‌ریزی‌های دقیق و خوبی را انجام دهند تا نتیجه مطلوب و خوبی را بگیرند. این اساتید خوب کنکور مانند دکتر بابک رستمی که از مدرسین خوب زبان کنکور است و می‌تواند مطالب مهم و مفید را در زمان کوتاه به شاگردان خود تفهیم کند. حتی شاگردان را با توصیه و راهکارهای مناسب به‌سوی موفقیت سوق دهد.

چگونه برای کنکور ارشد زبان بخوانیم؟

قبل از اینکه بدانید چطور باید زبان را برای کنکور بخوانید باید از توانایی خود در زبان آگاه باشید و بتوانید آن را بسنجید. باید بدانید که تا چه میزان به لغات زبان تسلط دارید. با ساختار جملات تا چه میزان آشنا هستید و چه میزان در خواندن متن‌ها توانایی دارید. البته این کار برای افرادی که با زبان انگلیسی آشنایی کمی دارند کار راحتی است. می‌توانند توسط کتاب‌هایی مانند ۵۰۴ و منابع دیگر مهارت خود را بیشتر کنند و در تست‌زنی از موفقیت نسبی برخوردار شوند.

بهترین استاد زبان کنکور ارشد و دکترا

 البته با شرکت در دوره‌های لغت انگلیسی و حتی دوره‌های دیگر در نزد بهترین استاد زبان کنکور در موفقیت خود تاثیر زیادی خواهید گذاشت. اما اگر سطح یادگیری زبان شما پایین است باید پایه‌های گرامر و لغات خود را در قسمت‌های عمومی تقویت کنید. از کتاب‌های ویژه گرامر زبان و هم دستور زبان خود را بهتر و تقویت کنید تا بتوانید با ساختار جمله‌ها آشنا شوید. البته خواندن کتاب‌های درسی در دوران دبیرستان هم به شما کمک می‌کند. بعد از اینکه در زبان عمومی مهارت پیدا کردید باید به عبارات و واژه‌های تخصصی رشته خود هم توجه کنید و مفاهیم مربوط به رشته خود را هم مطالعه کنید. هر چقدر از مفاهیم رشته خود از متن‌های انگلیسی استفاده کنید، زبان تخصصی شما تقویت می‌شود. روش دیگر در تقویت زبان انگلیسی تست‌زنی است که می‌توان سوال‌های کنکور از سال‌های قبل را جمع‌آوری کرده و شروع به تست‌زدن کرد.

بهترین استاد برای درس زبان انگلیسی در کنکور ارشد و دکترا

ابیشتر مواقع میزان اطلاعات زبان انگلیسی عمومی دانش‌آموزان در سطح ضعیف تا متوسط است. طبق نتیجه آزمون‌های ارشد در سال‌های قبل میانگین این درس را پایین نشان می‌دهد، موجب شده که درس زبان به یکی از نمره آورترین درس‌ها برای گرفتن نمره بالا شود و به‌مانند یک سکوی‌پرتاب به‌طرف موفقیت در آزمون‌ها تبدیل شود.

 همین دلیل موجب شده بیشتر داوطلبین برای اینکه ضعف‌های خود را جبران کنند به شرکت در کلاس‌های آموزشی مناسب زیر نظر بهترین استاد زبان کنکور ارشد بیندیشند و آن را لازم و ضروری بدانند. تجربه و توانایی در ارائه‌کردن روش‌های مناسب در پاسخگویی به سوال‌ها به‌جای حفظ‌کردن در نحوه آموزشی و راهکاری است که یک استاد را تبدیل به بهترین استاد زبان کنکور ارشد و دکترا می‌کند. استاد بابک رستمی از بهترین اساتید زبان ارشد و دکترا در ایران است. ۲۰ سال تجربه تدریس دارد و دارای روش‌های خلاقانه و متفاوت در امر آموزش زبان ارشد و دکترا است.

کلام آخر

بهترین استاد زبان کنکور ارشد و دکترا در مجموعه بزرگ پلان آماده ارائه خدمات و آموزش‌های ناب به دانش‌آموزان است تا بتوانند با کسب نمرات برتر در کنکور رشته تحصیلی مناسب خود را انتخاب کنند.