اساتید برتر زبان کنکور

 زبان عمومی در کنکور دکتری از درس‌های بسیار مهم محسوب می‌شود؛ زیرا دارای ضریب یک بوده و اهمیت زیادی دارد. این درس بنا به دلایل مختلف از نظر اقتصادی، علمی و… به‌عنوان یک‌زبان بین‌المللی معرفی شده و به همین دلیل آموزش و یادگیری این درس بسیار اهمیت دارد. این درس علاوه بر کنکور در مصاحبه‌ها و زمان تحصیل دانشجویان بسیار کاربردی است و می‌توان برای آموزش بهتر آن به بهترین استاد زبان کنکور دکتری یعنی آقای بابک رستمی در آموزشگاه پلان مراجعه کرد.

زبان کنکور دکتری

از قسمت‌های بسیار مهم در آزمون دکتری، درس زبان است. اگر فردی در زبان مهارت‌های لازم را داشته باشد در آزمون دکتری بسیار کمک‌کننده و موثر خواهد بود. همچنین برای انجام مصاحبه‌های دکتری در دوره‌های تحصیلی در این مقطع دارای اهمیت زیادی است. تاثیر دروس زبان در رتبه داوطلب و نمره تراز آزمون دکترای زبان یکی از مبحث‌هایی است که در مصاحبه‌های شفاهی مهم قلمداد می‌شود. زبان دارای جایگاه خاصی است و حتی امکان دارد سوال هایی هم از آن در آزمون مطرح شود.

در بعضی از دانشگاه‌ها کسب‌کردن درصد خوب و مناسب از بخش‌های مختلف زبان عمومی در آزمون‌ها از نظر مصاحبه‌کنندگان بسیار اهمیت دارد. به دلیل اهمیت این درس باید برای یادگیری بهتر و اصولی آن اقدام کرده و می‌توان از بهترین استاد زبان کنکور دکتری در این زمینه کمک گرفت و در کلاس‌های آموزشی او ثبت‌نام کرد.

بهترین استاد زبان کنکور دکتری

ساختار قسمت زبان عمومی کنکور دکتری

زبان عمومی در آزمون‌های دکتری از قسمت‌های جداگانه تشکیل شده که شامل موارد زیر می‌شود:

قسمت گرامر

داوطلب باید دامنه مبحث گرامری خود در زبان را افزایش دهد؛ زیرا طراحان سوال بیشتر سوالات خود را از مبحث‌های خاصی طراحی می‌کنند که با دانستن این قسمت‌ها و درک آنها می‌توان در پاسخگویی به این سوالات متنوع در آزمون موفق شد. این آزمون‌ها دارای ۸ سوال در قسمت گرامر از ۳۰ تست زبان است و ۴۰ درصد از نمره آزمون را در بر می‌گیرد پس دارای اهمیت زیادی است.

قسمت واژگان

دومین قسمت از آزمون زبان واژگان است که از ۳۰ سوال آزمون زبان ۱۲ تست مربوط به این بخش است که باید برای مهارت در این قسمت از منابع زبان مختلف و ضروری استفاده کرد مانند ۱۱۰۰ واژه که می‌تواند به سوالات آزمون پاسخ دهد.

قسمت درک مطلب

یک‌سوم از آزمون زبان به درک مطلب مختص شده و قسمت آخر آزمون محسوب می‌شود. بسیار زمان‌بر بوده؛ ولی اگر دانشجو بتواند با تمرین و یادگیری مهارت‌ها و شرکت در کلاس بهترین استاد زبان کنکور دکتری و با آمادگی کامل در آزمون‌ها شرکت کند می‌تواند نمره خوبی را دریافت کند.

بهترین کتاب زبان عمومی ارشد دکتری

در چند سال گذشته درس زبان یکی از درس‌های مشترک در بیشتر رشته‌ها بوده است که در تعیین تراز و رتبه داوطلبین بسیار اهمیت داشته است. بیشتر داوطلب‌ها در مورد زبان تخصصی و عمومی دارای ضعف‌های جدی هستند. به همین دلیل در آموزشگاه‌های مخصوص ثبت‌نام می‌کنند و در کارگاه‌ها و کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی متنوع برای کسب اطلاعات بیشتر شرکت می‌کنند. در این آموزشگاه می‌توان زیر نظر بهترین استاد زبان کنکور دکترا مانند آقای بابک رستمی با آموزش‌های خلاقانه و جذاب در این درس مهارت خوبی را کسب کرد.

استاد گران‌قدر کتاب‌ها و منابع با ارزشی در مورد زبان به رشته تحریر درآورده است که نه‌تنها در کنکورهای کارشناسی‌ارشد و دکتری کاربردی هستند. بلکه یکی از منابع خواندنی در آزمون‌های تخصصی زبان مانند EPT به‌حساب می‌آید. این منابع و کتاب‌های مربوط به آقای رستمی را می‌توان خریداری کرده و برای موفقیت در آزمون و کنکور به کار گرفت. کتاب زبان عمومی ارشد دکترای این استاد توسط مؤلفین مختلف و مدرسین منتشر می‌شود؛ زیرا دارای محتواهای متفاوت و عناوین مشترک زیادی است.

کلام پایانی

به دلیل اهمیت یادگیری و آموزش زبان در بیشتر رشته‌های تحصیلی برای آموزش و یادگیری بهتر زبان و تمامی قسمت‌های آن می‌توان در آموزشگاه‌های معتبر و در کلاس‌های بهترین استاد زبان کنکور دکتری شرکت کرد تا برای رسیدن به موفقیت و کسب رتبه‌های برتر و عالی تلاش نمود.