زبان انگلیسی و تاثیر بهترین فیلم های آموزشی کنکور زبان ارشد

یکی از درس‌های مهم که در تمام رشته‌های کارشناسی ارشد مشاهده می‌شود و در آزمون همه رشته‌ها وجود دارد، زبان انگلیسی است. زبان انگلیسی در مجموع سی سوال کنکور را شامل می‌شود. در رشته معماری ۱۵ سوال آن مربوط به زبان عمومی است. زبان عمومی در همه رشته‌ها مشترک است. ۱۵ سوال دیگر آن مربوط به بخش تخصصی است که به رشته در موردنظر بستگی دارد.

امروزه منابع زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارند که یکی از این منابع فیلم‌های آموزشی است. افراد با استفاده از بهترین فیلم های آموزشی کنکور زبان ارشد می‌توانند بسیاری از تکنیک‌ها را یاد گرفته و شانس کسب درصد بالای این درس را بالا ببرند. اما بین این همه فیلم‌های آموزشی که امروزه در اینترنت وجود دارد، افراد ابتدا باید بهترین‌ها را پیدا کنند تا بتوانند در مسیر موفقیت گام بردارند.

ضریب درس زبان انگلیسی در کنکور ارشد

رتبه افراد در کنکور کارشناسی ارشد میانگین وزنی درست پاسخ داده شده است. این میانگین طبق ضریب هر درس حساب می‌شود. وزن هر درس را همان ضریب می‌گویند که از عدد ۱ تا ۴ وجود دارد. پراهمیت‌ترین ضریب عدد ۴ است که نشان دهنده الزام پاسخگویی داوطلبان است. در برخی از رشته‌ها ضریب زبان انگلیسی متفاوت است؛ بنابراین باتوجه‌به رشته موردنظر و اهمیت آن باید برنامه‌ریزی دقیقی برای مطالعه ایجاد کرد. گاهی ممکن است در بخش تخصصی زبان انگلیسی کارشناسی ارشد تنها سوالات مربوط به رشته موردنظر را مشاهده نکرد.

بنابراین بهتر است دایره لغات را بالا برده و کلمات بیشتری را به ذهن بسپارید. کتاب‌های زیادی برای لغات وجود دارند که می‌توانند به افراد در این قسمت کمک کنند. اما بخش گرامر این سوالات ممکن است کمی سخت باشد. اما اگر افراد از بهترین فیلم های آموزشی کنکور زبان ارشد استفاده کرده و تمام تکنیک‌های لازم را یاد گرفته و تمرین کنند، شانس پاسخ صحیح به سؤالات بیشتر می‌شود.

زبان عمومی کنکور ارشد دکتر رستمی

اهمیت زبان انگلیسی آینده

زبان انگلیسی فقط برای کنکور کارشناسی ارشد نیست؛ بلکه در آینده شغلی و در مصاحبه دکتری نیز تاثیر زیادی دارد؛ بنابراین افراد باید اهمیت زبان انگلیسی را جدی گرفته و تنها برای قبولی در کنکور کارشناسی ارشد آن را مطالعه نکنند. اما اگر افرادی هم نیاز به شرکت در دوره‌های کنکور رشته معماری باشند که بتوانند تکنیک‌های تست‌زنی کنکور را یاد بگیرند، می‌توانند به آموزشگاه پلان مراجعه کنند.

آموزشگاه پلان دوره زبان عمومی و زبان تخصصی برای رشته معماری ارائه می‌دهد که توسط استاد رستمی تدریس می‌شود. استاد رستمی با استفاده از تکنیک‌های برتر بهترین منابع زبان انگلیسی را به داوطلبان آموزش می‌دهد و باعث می‌شود شانس قبولی افراد بالاتر برود.

دانلود بهترین فیلم های آموزشی کنکور زبان ارشد

امروز دوره‌های آنلاین زیادی وجود دارد که زبان انگلیسی کنکور ارشد را به داوطلبان آموزش می‌دهد؛ اما هر فیلم آموزشی نمی‌تواند باکیفیت بوده و تکنیک‌های خوبی را آموزش دهد. ابتدا باید به استادی که در فیلم این درس را تدریس می‌کند، توجه کرد. باید به کیفیت آموزش تکنیک‌های تدریس شده و سابقه استاد توجه کرد و بهترین فیلم های آموزشی کنکور زبان ارشد را انتخاب کرد.

یکی از اساتید تراز اول کشور عمومی و تخصصی معماری را آموزش می‌دهد، استاد بابک رستمی است که موسسه پلان را نیز تاسیس کرده است. فیلم‌های آموزشی این استاد از بهترین گزینه‌ها برای این درس و کسب رتبه برتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر این فیلم ها می توان به بخش تی وی در سایت پلان مراجعه کرد.

کلام آخر

هنگامی که داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از اهمیت دروس و ضریب آنها آگاهی پیدا کردند، باید منابع مطالعاتی و فیلم‌های آموزشی آمادگی کنکور را نیز پیدا کنند. در این صورت می‌توانند با برنامه‌ریزی دقیق یک مسیر مطالعه مناسب جهت جلوگیری از هدررفتن هزینه و وقت خود بچینند.

در صورت مطالعه درست و یادگیری تکنیک‌های لازم، شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد زیادی بالا می‌رود و افراد می‌توانند از این آموزش بهترین بهره را ببرند. یکی از اساتید مهم که از بهترین فیلم های آموزشی کنکور زبان ارشد را ارائه کرده است، استاد بابک رستمی موسسه مجموعه پلان است.