آموزشگاه هنری پلان یکی از بهترین موسسه هنری آموزش حرفه‌ای بیت باکس در تهران و ایران به شمار می‌آید. برای حضور در این موسسه و استفاده از اساتید مجرب و حرفه‌ای بیت باکس، تنها کافی است به آموزشگاه تخصصی پلان مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را نهایی نمایید.

مجموعه آموزشی پلان بهترین موسسه هنری آموزش حرفه‌ای بیت باکس به شمار می‌آید.

بیت باکس را می‌توان هنری نوین به شمار آورد که طی آن هنرمند به اجرای درام توسط دهان می‌پردازد. در نهایت صدای تولید شده توسط هنرمند مشابه سازهای کوبه‌ای و موسیقی هیپ هاپ می‌باشد. برخی از کارشناسان و نظریه‌پردازان موسیقی، بیت باکس را تقلیدی مستقیم از سازهای کوبه‌ای می‌دانند که صدای آن با استفاده از دهان تولید می‌شود. بیت باکس نوازی در سال‌های اخیر در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته و هنرمندان بیت باکس در سبک‌های گوناگون موسیقی همانند هیپ هاپ و جاز حضور یافته‌اند.

بهترین موسسه هنری آموزش حرفه ای بیت باکس

این عامل باعث شده تا هنرمندان عرصه بیت باکس در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی همانند اینستاگرام و یوتیوب ظاهر شوند و ویدئوی تولیدی آن‌ها بارها مورد بازدید قرار گیرد. این هنر برای نخستین بار توسط هنرمندان برجسته‌ای همانند فرِش و رابینسون در شهر نیویورک شکل گرفت و به تدریح بر سبک‌های آن افزوده شد. از جمله سبک‌های رایجی که در آن بیت باکس نوازی رواج دارد عبارت از هیپ هاپ، جاز، پاپ، ترپ و داب استپ می‌باشد. محبوبیت و شهرت بیت باکس نوازی باعث شده تا در سال‌های اخیر آموزشگاه‌های متعددی در سطح ایران اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی بیت باکس نمایند.

برای بیت باکس نوازی حرفه‌ای کافی است در کلاس آموزشگاه هنری پلان ثبت نام نمایید.

 

در این راستا، مدیران آموزشگاه هنری پلان با استفاده از اساتید حرفه‌ای و مجرب اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش حرفه‌ای بیت باکس نموده‌اند. این آموزشگاه با استفاده از بهترین تجهیزات اقدام به دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری نموده تا تمام علاقه‌مندان بتوانند به صورت حرفه‌ای به فعالیت در زمینه بیت باکس نوازی بپردازند.