مجموعه هنری پلان یکی از مراکز تخصصی و برگزارکننده دوره تخصصی آموزش نقد فیلم در سراسر تهران و ایران می‌باشد. این دوره‌ها زیرنظر اساتید حرفه‌ای و متخصصی برگزار می‌شود که هر یک تجربه بسیاری در زمینه نقد فیلم داشته و مقالات متعددی در نشریات، رسانه‌های ملی و بین‌المللی در عرصه نقد منتشر کرده‌اند.

آموزشگاه هنری پلان برگزار کننده دوره تخصصی آموزش نقد فیلم در سراسر ایران به شمار می‌آید

 

نقد فیلم را می‌توان یکی از رشته‌های تخصصی و حرفه‌ای در عرصه سینما به‌شمار آورد که به تحلیل و بررسی ابعاد گوناگون فنی می‌پردازند؛ اما، نقد فیلم علاوه بر علم و دانش، نیاز به تجربه و مهارت دارد. یک منتقد فیلم به خوبی باید با مراحل ساخت فیلم آشنا بوده و به تمام مسائل فنی آن نظیر نورپردازی، گریم و دکوپاژ اشراف داشته باشد. به همین دلیل، علاقه‌مندان به فعالیت در این عرصه باید افزون بر کسب تجربه، دوره‌های آموزشی مرتبطی را زیرنظر متخصصان گذرانده و مهارت کافی را کسب نمایند.

دوره تخصصی آموزش نقد فیلم

به‌همین دلیل مجموعه تخصصی آموزشی پلان با هدف تربیت نسلی هنرمند و کارشناس در عرصه هنر اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی در رشته‌های گوناگونی نموده است که یکی از آن‌ها، دوره تخصصی آموزش نقد فیلم می‌باشد. در این دوره‌ها، اصول اساسی و کاربردی نقد فیلم به صورت حرفه‌ای آموزش داده می‌شود تا هنرجویان بتوانند آموزه‌های خود را از آموزش و مباحث نظری خارج کرده و به ابعاد عملی نزدیک نمایند. این عامل باعث می‌شود تا هنرجویان بتوانند در زمان کمتری به افراد حرفه‌ای تبدیل شده و در عرصه‌های حرفه‌ای ظاهر شوند. از سوی دیگر، اساتید آموزشگاه هنری پلان عمدتا افراد مجربی هستند که سال‌ها در این زمینه فعالیت داشته‌اند.

 

برای ثبت نام در دوره تخصصی آموزش نقد فیلم با کارشناسان مجموعه هنری پلان تماس حاصل نمایید.

این عامل باعث می‌شود تا این اساتید بر اصول نقدنویسی و شیوه‌های گوناگون نقد تسلط داشته و به راحتی به آموزش اصول نقد فیلم و سریال بپردازند. به‌همین دلیل توصیه می‌شود تا علاقه‌مندان به فعالیت در این عرصه به آموزشگاه هنری پلان مراجعه نموده و در دوره‌های تخصصی آموزش نقد فیلم شرکت نمایند.