موفقیت در کنکور ارشد با دوره فشرده

برای موفقیت در کنکور زبان ارشد افراد باید تکنیک‌های را آموخته بهترین منابع و جزوات لازم را در اختیار داشته باشند اهمیت زبان انگلیسی و تاثیر آن در رتبه آگاهی داشته باشند. تحصیل در زبان انگلیسی در کشور ایران تا مقطع دکترا امکان‌پذیر است یک‌رشته کاربردی در آینده شغلی بود مدارهای گرایش‌های مختلف ای است. اما گاهی پیش می‌آید که افراد قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد را داشته؛ اما برای مطالعه زمان کافی را ندارند در این صورت می‌توانند در دوره فشرده آمادگی کنکور زبان ارشد شرکت کرده و شانس قبولی بالاتری داشته باشند. این کار مستلزم نکاتی است که بیان می‌کنیم.

بازار کار ارشد زبان انگلیسی

افرادی که در رشته زبان انگلیسی تحصیل‌کرده‌اند متا مقطع ارشد ادامه دادند شرایط بازار کار مناسبی دارند فعالیت‌های آنها زبان انگلیسی بوده و شامل تدریس در موسسات آموزشی یا دانشگاه‌ها، دوبله و ترجمه فعالیت به‌عنوان راهنمای تور شرکت‌های مسافرتی و همکاری با روزنامه‌ها و مجلات در داخل ایران می‌شود البته فقط تحصیل در این رشته باعث کاربلد بودن فرد نمی‌شود و موفقیت افراد نتیجه تلاش پشتکار آنها در یادگیری و حرفه‌ای شدن در این رشته است. شرکت در کلاس‌های آنلاین و دوره فشرده آمادگی کنکور زبان ارشد می‌تواند شانس افراد را برای موفقیت در حرفه‌ای شدن افزایش دهد.

دانلود جزوات کنکور زبان کارشناسی ارشد

رشته‌های زبان انگلیسی

مجموعه زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد شامل ۳ رشته مترجمی ادبیات آموزش زبان انگلیسی است. هر کدام از این دروس ضرایب متفاوتی دارند و هر کدام نیاز به منابع روش مطالعه مختلفی دارند. ضریب درس مترجمی زبان انگلیسی در زبان عمومی دارای ضریب ۲ بوده و در زبان تخصصی مترجم ضریب ۳ است. آموزش زبان انگلیسی و زبان و ادبیات انگلیسی نیز در زبان عمومی ضریب دو داشته بعد از زبان تخصصی ضریب ۳ دارد. افراد باید باتوجه‌به این ضرایب برنامه مطالعاتی خود را برنامه‌ریزی کنند.

اهمیت زبان انگلیسی در سایر رشته‌ها

زبان انگلیسی در کنکور ارشد بیشتر رشته‌ها وجود دارد و شامل سی سوال است. نیمی از این سوالات زبان عمومی است که در رشته‌ها مختلف مشترک است و نیمه دیگر آن شامل سوالات زبان تخصصی است باتوجه‌به رشته موردنظر طراحی شده است. بهترین روش یادگیری سریع شرکت در دوره فشرده آمادگی کنکور زبان ارشد است که می‌تواند تمام نکات موردنیاز را برای قبولی و کسب درصد بالا به داوطلبان آموزش دهد. اما برای شرکت در یک دوره افراد ابتدا باید یک آموزشگاه کنکوری مناسب پیدا کنند. 

انتخاب آموزشگاه کنکوری مناسب

امروز در همه شهرها آموزشگاه‌های کنکوری زیادی وجود دارند که کلاس‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری برای درس زبان انگلیسی ارائه می‌دهند. یکی از آموزشگاه‌های معتبر و معروف در تهران موسسه پلان است که توسط استاد بزرگ زبان انگلیسی استاد بابک رستمی تاسیس شده است. استاد رستمی دوره‌های زبان انگلیسی برای آمادگی کنکور ارشد و دکترا به دانشجویان ارائه می‌دهد. این استاد گرامی یکی از اساتید تراز اول کشور است که سوابق علمی و فنی زیادی دارد.

موسسه کنکوری پلان و دوره فشرده آمادگی کنکور زبان ارشد

موسسه پلان برای آموزش داوطلبان کنکور زبان دارای دوره‌های زبان انگلیسی بوده که توسط استاد رستمی تدریس می‌شوند.  این آموزشگاه پکیج‌های اقتصادی برای داوطلبان کنکور دارد که می‌تواند در مسیر رتبه برتر به آنها کمک کند. برای افرادی که زمان زیادی جهت مطالعه ندارند معنی می‌توانند تمامی منابع موجود را یاد بگیرند بهتر است در دوره فشرده آمادگی کنکور زبان ارشد و از تجربیات راهنمایی اساتید برای یادگیری تکنیک‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن استفاده کنند. افراد با شرکت در این دوره فشرده می‌توانند از هدررفتن زمان و هزینه خود جلوگیری کنند و درعین‌حال مطالب مهم ضروری را یاد بگیرند.

کلام آخر

یکی از راه‌های یادگیری زبان انگلیسی شدن در آن جهت کسب رتبه در کنکور کارشناسی ارشد شرکت در دوره فشرده آمادگی کنکور زبان ارشد است. شرکت در این‌گونه دوره‌ها مخصوصاً برای افرادی که زمان مطالعه زیادی ندارند می‌تواند بهترین گزینه باشد. اگر استاد این دوره منتخب نیز از اساتید برتر و تراز اول کشور باشد، در نهایت شانس موفقیت در کنکور ارشد و شغل آینده بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.