بهترین موسسه در تهران

یادگیری هنر امروزه تبدیل به کاری شده است که باعث سرگرمی و آرامش می‌شود. افراد زیادی هستند که برای گذران اوقات فراغت خود در کلاس‌های مختلف هنری ثبت‌نام می‌کنند. تعدادی هم هستند که علاقه‌مند به کارهای هنری هستند، می‌خواهند در آن به مهارت برسند و اطلاعات و تجربه خود را بیشتر کنند. موسسه برتر هنری در شرق تهران یکی از این آموزشگاه‌هایی است که می‌توانید هنرهای مختلفی را آموزش‌دیده و مهارت کسب کنید و صاحب درآمد شوید.

موسسه‌های هنری چه مکان‌هایی هستند؟

موسسه‌های هنری از جمله مکان‌هایی هستند که برای برآورده‌کردن هدف‌های فرهنگی و هنری ایجاد می‌شوند. مکان‌ها انتفاعی و بعضی هم غیرانتفاعی هستند و موسسه‌های برتر هنری از جمله موسسه برتر هنری در شرق تهران با گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد تاسیس شده است.

 این وزارت بر فعالیت‌های این موسسه‌ها نظارت دارد. موسسه هنری دو نوع هستند که به‌صورت تک منظوره و یا چندمنظوره فعالیت می‌کنند مجموعه تک منظوره فقط در زمینه یکی از هنرها مشغول به فعالیت است و چندمنظوره موسسه‌ای است که حداکثر تا ۱۰ موضوع هنری را در حیطه کاری خود دارد.

خدمات موسسه‌های هنری شامل چه خدماتی می‌شود؟

مجموعه‌های آموزشی فرهنگی هنری دارای کلاس‌های آنلاین و حضوری هستند و خدمات خوبی را به هنرجویان ارائه می‌کنند. از جمله خدمات و مهارت‌های هنری در موسسه برتر هنری شامل موارد زیر می‌شود:

  • نقاشی و طراحی که این کلاس‌های آموزشی شامل: آموزش سیاه‌قلم، رنگ‌روغن، طراحی، نگارگری، طراحی گل و چهره و… است.
  • کلاس آموزش خطاطی و خوشنویسی _ این کلاس‌ها هم شامل: خطاطی، خوشنویسی، آموزش تذهیب و… هستند.
  • آموزش هنرهای تجسمی _ شامل کلاس‌های آموزشی مجسمه‌سازی، پتینه، سفالگری، منبت‌کاری، آموزش چاپ، کاشی شکسته و… است.
  • آموزش تصویرسازی _ این کلاس‌ها هم شامل: کلاس‌های آموزشی فتوشاپ پرسپکتیو، گرافیک و.. است.
  • کلاس آموزشی دکوراسیون _ این کلاس‌ها هم شامل: کلاس‌های آموزشی نورپردازی، اسیکس، راندو و… است.
  • کلاس‌های طراحی لباس _ این کلاس‌ها هم شامل» طراحی لباس مردانه، کودک، زنانه، لباس مجلسی و… است.
  • کلاس و آموزشگاه محاسبه ریاضی _ که این کلاس‌ها هم شامل: آموزش محاسبه ریاضی، مکعب و روبیک است.

بهترین موسسه در تهران

موسسه برتر هنری در شرق تهران مشاغلی جذاب

در ایران تاسیس موسسه آموزشی مانند موسسه برتر هنری یکی از مشاغلی است که بسیار طرف‌دار دارد و می‌توان گفت تاسیس کردن آموزشگاه کسب‌وکاری است که در ظاهر بسیار ساده بوده؛ ولی در عمق آن پر از رازها و مشغله‌های زیادی است. اغلب افراد بدون اینکه تجربه و یا علاقه یا سرمایه مناسب و کافی داشته باشند تصور می‌کنند که به‌راحتی و بدون دردسر می‌توانند یک آموزشگاه یا موسسه هنری را تاسیس کنند و حتی یک‌شبه به مال‌ومنال برسند.

این افراد بدون اینکه با متخصصین و مشاورین باتجربه مشورتی بکنند وارد میدان کار می‌شوند و به‌جای اینکه یک‌شبه به پول برسند تمام سرمایه خود را از دست می‌دهند. تاسیس کردن یک مؤسسه هنری دارای جزئیات زیادی است که اگر به آن توجه نشود ممکن است؛ مانند بعضی از برندهای آموزشی یک آموزشگاه ناموفقی را ایجاد کنند و با رعایت اصول و قواعد تاسیس در این نوع موسسه‌ها می‌توان یک موسسه برتر هنری را تاسیس کرده و موفق شد و از این راه به کسب درآمد مناسب و خوبی هم رسید. در زمان تاسیس یک آموزشگاه هنری به سه عامل مهم نیاز است که این عاملان مهم شامل:

  • علاقه کافی
  • سرمایه مناسب
  • تجربه کافی

فعالیت‌های آموزشی موسسه برتر هنری در شرق تهران

موسسه برتر هنری در دو حوزه مشغول فعالیت است. یعنی در بخش نمایش و هنرهای تجسمی که هنرهای نمایشی شامل: هنر کارگردانی، بازیگری، نویسندگی، چهره‌سازی، گریم، کتابداری، روزنامه‌نگاری، دروس قرآنی، نهج‌البلاغه و خیلی از هنرهای نظیر این هنرها که در آن فعالیت می‌کنند.

در مورد هنرهای تجسمی هم که توضیحاتی داده شد. ثبت این موسسه‌های فرهنگی هنری و انجام فرایندهای آموزشی از دروس آموزش‌وپرورش خارج بوده و به‌صورت خصوصی است. اما درس‌های مهارتی و فنی در بخش‌های کارآموزی به روش موسسه‌های کار و دانش صورت می‌گیرد و باید زیر نظر آموزش‌وپرورش باشد.

کلام پایانی

موسسه برتر هنری در شرق تهران به نام مجموعه بزرگ پلان یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین موسسه‌های هنری در تهران بزرگ است که همه هنرهای موجود را توسط اساتید ماهر و باتجربه و با امکانات مجهز و مناسب در اختیار هنرجویان خود می‌گذارد.