یکی از مراکز برگزار کننده دوره آموزش صدای کیک درام در بیت باکس به صورت حرفه‌ای در تهران، آموزشگاه هنری پلان می‌باشد. به طور کلی این آموزشگاه یکی از مجموعه‌های حرفه‌ای بیت باکس به شمار می‌آید که در زمینه‌های گوناگونی فعالیت دارد و هنرجویان را در سبک‌های گوناگون بیت باکس نوازی آموزش می‌دهد.

آموزشگاه هنری پلان برگزارکننده بهترین کلاس آموزش صدای کیک درام در بیت باکس است.

یکی از این دوره‌های آموزشگاه پلان، آموزش صدای کیک درام به صورت حرفه‌ای است که زیرنظر اساتید مجرب برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این دوره‌ها آموزش و تربیت هنرجویان و علاقه‌مندانی می‌باشد که تمایل دارند در عرصه‌های متفاوت بیت باکس نوازی فعالیت حرفه‌ای داشته باشند. یکی از عرصه‌های بیت باکس، نواختن صدای کیک درام می‌باشد. صدای این سبک را می‌توان تقلیدی از صدایی با همین نام در ساز درام تلقی نمود. به عبارت دیگر هنرمند سعی می‌کند با نواختن و تغییر حالت دهان و زبان خود، صدای مشابه کیک درام در ساز درام تولید نماید.

کلاس آموزش صدای کیک درام در بیت باکس

به عقیده برخی از فعالان این عرصه، نواختن کیک درام یکی از پایه‌ای‌ترین، راحت‌ترین و در عین حال مهم‌ترین صداهایی به شمار می‌آید که تمامی نوازندگان مبتدی این ساز باید آن را به صورت حرفه‌ای فراگیرند. این سبک بیت باکس مشابه صدای کلاسیک درام است و برای نواختن آن، هوا باید در میان دو لب کاملا بسته به ارتعاش درآمده و تولید صدا نماید. برای تولید این گونه صدا هنرمندان و هنرجویان باید زیرنظر اساتید حرفه‌ای آموزش دیده و سپس به تمرین بیت باکس بپردازند. در همین راستا، کلاس‌های آموزش صدای کیک درام در بیت باکس در سطوح مختلف مبتدی تا حرفه‌ای در آموزشگاه هنری پلان برگزار می‌شود.

برای شرکت در دوره‌های بیت باکس به آموزشگاه هنری پلان مراجعه نمایید.

در این آموزشگاه کلاس‌های مذکور زیرنظر اساتید حرفه‌ای و مجربی برگزار می‌شود تا در کمترین بازه زمانی ممکن به افرادی حرفه‌ای تبدیل شده و در کنسرت‌ها و عرصه‌های گوناگون بیت باکس نوازی به فعالیت بپردازند.