محبوبیت و طرفداران زیاد اپرا باعث شده آموزشگاه هنری پلان، اقدام به برگزاری کلاس آنلاین آموزش اپرا نماید تا ساکنان تهران و تمام نقاط ایران و جهان بتوانند از محتوای کلاس استفاده نموده و با بهترین مدرسین دوره‌های اپرا در ارتباط باشند.

برای حضور در کلاس آنلاین آموزش اپرا کافی است با شماره‌های تماس مجموعه هنری پلان تماس حاصل نمایید.

اپرا در واقع نوعی تئاتر به شمار می‌آید که برخی از محققان، یونان دوره باستان را زادگاه این هنر می‌دانند. به طور کلی، اپرا ترکیبی از ادبیات، موسیقی، آهنگسازی، طراحی، بازیگری و کارگردانی به شمار می‌آید. به همین دلیل، هنرمندانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند نیاز است تا آشنایی نسبی در رشته‌های مذکور داشته باشند. نخستین اپرای جهان توسط جاکوپو پری اجرا شد که مونته وردی پس از مدت کوتاهی، اجرایی حرفه‌ای‌تری برگزار نمود که شاکله اپراهای کنونی را شامل می شود.

کلاس آنلاین آموزش اپرا

اپرا در ایران، برای نخستین بار در دوران پهلوی دوم با ظهور افرادی نظیر میرزاده عشقی شکل گرفت و تاکنون با اجراهای برجسته‌ای همانند اپرای رستم و سهراب و شمس و مولانا دنبال می‌شود. گستردگی و تخصصی بودن اجرا در عرصه اپرا باعث شده تا هنرجویان و علاقه‌مندان به فعالیت در این عرصه، به آموزش تخصصی و استفاده از استادی مجرب نیاز داشته باشند. به همین دلیل، آموزشگاه هنری پلان اقدام به برگزاری کلاس آنلاین آموزش اپرا نموده است. هدف از اجرای این کلاس به صورت آنلاین، افزون بر محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا و عدم برگزاری کلاس‌های حضوری، دسترسی آسان تمام علاقه‌مندان به این هنر از تمام نقاط کشور و جهان می‌باشد. در این کلاس، سعی شده از اساتید برتر اپرا استفاده شود تا هنرجویان بتوانند بیشترین استفاده را از کلاس و تجربه اساتید کسب نمایند.

اپرا ترکیبی از موسیقی، تئاتر، فلسفه و ادبیات است؛ ازاین‌رو، فعالیت در آن نیاز به مهارت و آموزش دارد.

از سوی دیگر، تسلط و مهارت اساتید یکی از محورهای حائز اهمیت برای مدیریت مجموعه آموزشی پلان به شمار می‌آید. محوریتی که باعث افزایش کیفیت این کلاس‌ها می‌شود؛ ازاین‌رو، کافی است با مجموعه هنری پلان تماس گرفته و به هنرجویان کلاس انلاین آموزش اپرا بپیوندید.