در دوران شیوع بیماری کرونا و رواج کلاس‌های غیرحضوری، مسئولان آموزشگاه هنری پلان اقدام به برگزاری و اجرای کلاس آنلاین آموزش موسیقی کودک در این دوران نموده اند. در این مجموعه هنری، رشته‌های گوناگون هنری از سطوح مبتدی تا حرفه‌ای زیرنظر اساتید مجرب و مسلط به مسائل آموزشی کودکان به صورت آنلاین و مجازی آموزش داده می‌شود.

یکی از بهترین‌های کلاس آنلاین آموزشی موسیقی کودک را در آموزشگاه پلان تجربه کنید.

دلیل استقبال و ترویج کلاس آنلاین و مجازی، بیماری کرونا، جلوگیری از شیوع این بیماری و حفظ سلامتی افراد در وهله نخست و در وهله دوم، آسایش، دسترسی بالا و سهولت فرآیند آموزش می‌باشد. به همین دلیل، مسئولان مجموعه هنری و آموزشی پلان به افزایش تعداد کلاس‌های آنلاین، تقویت زیرساخت‌های اینترنتی و برگزاری کلاس‌های آنلاین پرداخته‌اند. یکی از کلاس‌های آنلاین در آموزشگاه هنری پلان، دوره‌های آنلاین موسیقی است؛ اما، کلاس‌های موسیقی این مجموعه متنوع بوده و براساس رشته، سن و سطح تسلط بر موسیقی به دوره‌های گوناگون تقسیم می‌شود.

کلاس آنلاین آموزش موسیقی کودک

یکی از دوره‌های آموزشی موسیقی در این آموزشگاه، کلاس آنلاین آموزش موسیقی کودک است. از آنجایی که مسئله آموزش اهمیت زیاد و بازخورد مضاعفی در کودکان دارد، بسیاری از مربیان و نظریه‌پردازان آموزش کودکان معتقدند، برای رشد و باروری کودکان باید روی آن‌ها کار شده و در زمینه خاصی پرورش یابند. از آنجایی که موسیقی جنبه هنر، مهارت و سرگرمی دارد، بسیاری از خانواده‌ها به حضور کودکان خود در کلاس‌های موسیقی تمایل نشان می‌دهند؛ زیرا، موسیقی علاوه بر مهارت، تأثیر بسیاری در پرورش خلاقیت و تمرکز دارد. به همین دلیل، مرکزی هنری پلان با هدف پرورش کودکان و جلوگیری از توقف فرآیند آموزش کلاس‌های موسیقی این دوره سنی، این کلاس ها را از طریق آنلاین و به صورت غیرحضوری برگزار کرده است.

دوره‌های آنلاین موسیقی کودک آموزشگاه پلان زیرنظر اساتید مجرب برگزار می‌شود.

مدرسان این دوره از اساتید صاحب نام و مجرب بوده که سابقه تدریس در کنسرت‌های گوناگون داشته و از سویی دیگر، به واسطه سال‌ها تدریس به کودکان، مهارت زیادی در تدریس موسیقی به این گروه سنی دارند. کافی است با شماره‌های موسسه آموزشی و هنری پلان تماس گرفته و در کمترین زمان، کودکانتان را در کلاس آنلاین حاضر نمایید.