برای آموزش حرفه‌ای نقاشی در تکنیک‌های گوناگون می‌توانید با آموزشگاه هنری پلان تماس گرفته و در کلاس آنلاین آموزش نقاشی رنگ روغن شرکت نمایید. نقاشی یکی از هفت هنر اصلی به شمار می‌آید که بسیاری از افراد در سنین متفاوت علاقه زیادی به یادگیری تکنیک‌های مختلف نقاشی و فعالیت در این رشته هنری دارند.

نخستین گام حرفه‌ای را از کلاس آنلاین آموزش نقاشی رنگ روغن آموزشگاه پلان شروع کنید.

رنگ روغن یکی از ابزار رایج در نقاشی حرفه‌‌ای به شمار می‌آید که از ترکیب کردن ذرات رنگدانه با روغن‌های طبیعی و شیمیایی و برخی از بست‌ها تولید می‌شود و دارای فام رنگی متنوع و گسترده‌ای می‌باشد. کاربرد این ابزار در نقاشی، به ادوار بسیار دور بازمی‌گردد و در دوران رنسانس با کاربرد توسط هنرمندانی همانند رافائل، داوینچی و میکلانژ به اوج رسید. از دوران رنسانس به بعد، رنگ روغن یکی از تکنیک‌های اصلی و لاینفک نقاشی به شمار می‌آید. به طوری که امروزه بسیاری از هنرجویان عرصه نقاشی، تمایل زیادی به یادگیری اسلوب اساسی نقاشی با رنگ روغن دارند.

کلاس آنلاین آموزش نقاشی رنگ روغن

به همین دلیل به کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی متفاوت مراجعه نموده و زیرنظر اساتید به آموزش می‌پردازند. اما در سال اخیر با شیوع بیماری کرونا و ایجاد محدودیت‌های بسیار در تردد و ارتباط اجتماعی، کلاس‌های آموزشی حضوری به صورت تعطیل و نیمه تعطیل درآمده است. به همین دلیل، بسیاری از کلاس‌ها و دوره‌های مجازی به صورت آنلاین و مجازی برگزار می‌شود. در این میان، مدیران و مسئولان مجموعه هنری پلان در جهت آموزش تکنیک‌های متفاوت نقاشی و پرورش هنرمندانی فعال و حرفه‌ای اقدام برگزاری کلاس آنلاین آموزش نقاشی رنگ روغن در تهران و ایران نموده‌اند. کلاس‌هایی که زیرنظر اساتید حرفه‌ای برگزار می‌شود و به سبب کیفیت بالا، تقویت زیرساخت‌های اینترنتی و ارتباطی و ارتباط دو طرفه (میان هنرجو و مدرس) تفاوتی با دوره‌های حضوری ندارد.

کلاس آموزش آنلاین رنگ روغن زیرنظر اساتید برتر و با بهترین کیفیت برگزار می‌شود.

به همین دلیل، این کلاس را می‌توان یکی از بهترین دوره‌های آموزشی رنگ روغن در تهران و ایران به شمار آورد. برای ثبت نام در کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین در تکنیک‌های مختلف نقاشی همانند رنگ روغن کافی است با کارشناسان مجموعه آموزشی و هنری پلان تماس بگیرید.