آموزشگاه هنری پلان یکی از مراکز و برگزارکننده کلاس آنلاین آموزش کاخن در تهران و ایران به شمار می‌آید. در سال اخیر، با شیوع بیماری کرونا بسیاری از تجمعات عمومی و خصوصی ممنوع اعلام شده است.

 

آموزشگاه هنری پلان، برگزار کننده کلاس آنلاین آموزش کاخن زیرنظر بهترین اساتید می‌باشد.

 

در این میان، کلاس‌های آموزشی در آموزشگاه‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها لغو و تا مدتی چرخۀ آموزش از حرکت بازایستاد؛ اما، پس از مدت کوتاهی تمام مراکز آموزشی به دنبال برگزاری مجدد کلاس‌ها و ادامه فرآیند آموزش، اقدام به برگزاری کلاس‌های مجازی و آنلاین نمودند. در پی این رویداد، مدیران و مسئولان مجموعه آموزشی پلان با تمرکز بر برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد در رشته‌های مختلف هنر اقدام به تجهیز امکانات اینترنتی پرسرعت کزده و در کوتاه‌ترین زمان، بهترین و قوی‌ترین تجهیزات را فراهم آوردند. در حال حاضر دوره‌ها و کلاس‌های گوناگونی در آموزشگاه هنری پلان برگزار می‌شود که شامل رشته‌های مختلف همانند نقاشی، موسیقی، عکاسی و تئاتر می‌باشد.

کلاس آنلاین آموزش کاخن

هر یک از این رشته‌ها، زیرشاخه‌ها و گرایش‌های متعدد و گوناگونی دارند که در هر یک مدرسان حرفه‌ای با آموزشگاه همکاری می نمایند که می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، هنرجویان خود را به افرادی حرفه‌ای مبدل سازد. یکی از دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی مجموعه تخصصی پلان، آموزش کاخن است. کاخن، نوعی ساز کوبه‌ای است که به شکل صندوق و صندوقچه می‌باشد. هنرمند و نوازنده این ساز، روی کاخن نشسته و با کوبیدن دستان و انگشتان خود روی آن باعث نواختن آن و تولید آواهای گوناگون می‌شود. این ساز کوبه‌ای که عمدتاً در سبک‌هایی همانند جاز و فلامینگو مورد استفاده قرار می‌گیرد، امروزه محبوب بسیاری از جوانان و علاقه‌مندان موسیقی می‌باشد.

 

برای حرفه‌ای شدن در نواختن کاخن، کافی است به مجموعه هنری پلان بپیوندید.

 

به همین دلیل، هنرجویان بسیاری در دوره‌های آموزشی کاخن شرکت می‌کنند. در این پی، آموزشگاه هنری پلان با برگزاری کلاس آنلاین آموزش کاخن زیرنظر اساتید متخصص، به دنبال آموزش با کیفیت در عرصه هنر و تربیت هنرجویانی می‌باشد که می‌توانند پس از طی دوره‌های آموزشی، در عرصه‌های حرفه‌ای به صورت مستقل شرکت نمایند.