یکی از دوره‌های آموزشی مجموعه تخصصی پلان، کلاس آنلاین آموزش کالیمبا می‌باشد. این دوره زیرنظر استاد متخصص و مجرب با بالاترین کیفیت آموزشی انجام می‌شود تا هنرجویان و علاقه‌مندان به نواختن این ساز بتوانند در کمترین زمان ممکن به نوازندگانی حرفه‌ای در عرصه نواختن ساز کالیمبا تبدیل شوند.

 

برای حضور در کلاس آنلاین آموزش کالیمبا با آموزشگاه هنری پلان تماس حاصل نمایید.

 

کلاس آنلاین آموزش کالیمبا در آموزشگاه هنری پلان زیرنظر اساتیدی برگزار می‌شود که هر یک افزون بر سابقه تدریس چندین ساله، تجربه حضور در مراسم‌ها و کنسرت‌های متعدد را در کارنامه ی خود داشته و در زمره بهترین‌ها در ساز تخصصی به شمار می‌آیند. کالیمبا یکی از سازهای نسبتا مدرن در ایران به شمار می‌آید که با نام پیانوی آفریقایی نیز شناخته می‌شود. بسیاری از پژوهشگران منشأ شکل‌گیری آن را آفریقا و زامبیا می‌دانند و معتقدند موسیقی‌دانی به نام دینگیسوایو ساز کالیمبا را با الهام از گیتار، صدای نی بامبو و چندین ساز مختلف ساخته است. این ساز دارای صفحات کلیدی فلزی است که توسط چکشی کوک می‌شود.

کلاس آنلاین آموزش کالیمبا

این ساز به دلیل ظرافت و صدای زیبایی که تولید می‌کند مورد توجه و استقبال بسیاری از علاقه‌مندان قرار گرفته است. به همین دلیل، بسیاری از افراد به آموزش این ساز علاقه نشان می‌دهند. و دوره‌های آموزشی ساز کالیمبا از مبتدی تا حرفه‌ای برگزار می‌شده است؛ اما، شیوع بیماری همه‌گیر کرونا از یک سو، محدودیت‌های جغرافیایی و عدم دسترسی هنرجویان از اقصی نقاط کشور به این کلاس‌ها باعث شد تا مسئولان آموزشگاه تخصصی پلان به فکر ایجاد کلاس‌های آموزشی آنلاین باشند. از این رو، در وهله نخست زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم برای برگزاری کلاس‌های آنلاین همانند اینترنت پر سرعت و تجهیزات تصویری تهیه شد. سپس، کلاس‌های آموزشی متعددی در آموزشگاه هنری پلان راه‌اندازی گشت.‌

 

بهترین کیفیت آموزش رشته‌های هنر را در آموزشگاه پلان تجربه نمایید.

 

یکی از دوره‌های آموزشی این مجموعه، کلاس آنلاین آموزش کالیمبا می‌باشد که تفاوتی با کلاس‌های حضوری نداشته و با بالاترین سطح آموزشی ممکن طراحی شده است. برای حضور در کلاس آنلاین آموزش کالیمبا، با آموزشگاه هنری پلان تماس بگیرید تا در کمترین زمان در کلاس‌های این مجموعه حاضر شوید و به جمع حرفه‌ای‌ها بپیوندید.