آموزشگاه هنری پلان، برگزارکنندۀ دوره‌های تخصصی طراحی و کلاس نقاشی با رنگ روغن در رسالت است. در سال‌های اخیر، برخی از افراد به خصوص کودکان به رشته‌های و وجه‌های عملی هنر اهمیت بسیاری می‌دهند. ازاین‌رو، سعی در یادگیری، کسب مهارت و فعالیت در رشته‌های متفاوت هنری دارند. یکی از رشته‌های هنری برجسته که در سطح تهران و جهان طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده است، نقاشی می‌باشد. تاریخ نقاشی به دوران انسان‌های اولیه بازمی‌گردد. عهدی که انسان برای توسل به قدرت‌های جادویی، سعی در تصویرکردن حیوانات و قدرت‌های جادویی داشت. اما با سیر و گذشت زمان، بر جنبه‌های تزیینی آن افزوده شد و در قالب سبک‌ها و مکاتب گوناگون درآمد.

 

مجموعه هنری پلان، یکی از بهترین کلاس نقاشی با رنگ روغن در رسالت است

 

نقاشی براساس، مکتب، ابزار و تکنیک به انواع و اقسام گوناگونی تقسیم می‌شود و می‌توان آن را دنیای وسیعی قلمداد کرد که در هر یک شیوه‌ها و مهارت‌های اجرای اثر کاملا متفاوت و گوناگون است. تنوع در مکاتب و تکنیک‌های نقاشی باعث شده تا افراد به آموزشگاه‌ها مراجعه کرده و در دوره‌های گروهی و خصوصی ثبت نام نمایند تا دوره‌های آموزش نقاشی را از سطوح مبتدی تا پیشرفته طی کنند.

کلاس نقاشی با رنگ روغن

برای تدریس مکاتب و سبک‌های گوناگون هنر، آموزشگاه‌های هنری متفاوتی در سطح تهران راه‌اندازی شده است که هر یک در سبکی سرآمد هستند.

 

بهره مندی از اساتید حرفه‌ای در نقاشی با رنگ روغن، از مزایای مجموعه هنری پلان است

 

یکی از آموزشگاه‌های پیشرفته و حرفه‌ای که در سطح تهران وجود دارد و در محدوده رسالت، دوره‌ها و کلاس‌های گوناگون برگزار می‌کند، مجموعه هنری پلان است. این مجموعه را می‌‌توان یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین کلاس طراحی و نقاشی با رنگ روغن در رسالت به‌شمار آورد.