بیت باکس که به نام های دیگری چون ضرب دهانی و یا حنجره نوازی خوانده می شود در زمره ی سازهای کوبه ای محسوب می گردد که در مهارتی برای ایجاد ریتم، درام و نواهای موسیقیایی با استفاده از دهان است. موسیقی هیپ هاپ از بیت باکس بهره ی به سزایی می برد اما منحصرا مربوط به آن نمی باشد و به سبکی مستقل نیز محسوب می گردد.

به آموزش بیت باکس رپ در تهران در موسسه فرهنگی هنری پلان بپیوندید.

همانطور که می دانید رپ یک سبک موسیقی خیابانی با درون مایه های اعتراضی است که خواستگاه آن محله های فقیر نشین نیویورک بوده است اما در حال حاضر در تمام جهان و به تمام زمان ها اجرا می گردد. از آنجا که رپ و هیپ هاپ ارتباز تنگاتنگی با هم دارند، امروزه نواختن بیت باکس برای موسیقی هایی که ماهیت رپ گونه داشته باشند بسیار متدوال و پرطرفدار شده است.

آموزش بیت باکس رپ در تهران

آموزش بیت باکس رپ در تهران

موسسه فرهنگی هنری پلان که یکی از پیشروان آموزش بیت باکس در ایران می باشد، با توجه به رویکرد جوانان به یادگیری این در حقیقت ساز و از طرفی علاقه ی ایشان به سبک موسیقی رپ، اقدام به برگزاری کلاس های حرفه ای آموزش بیت باکس رپ در تهران نموده است. آموزش بیت باکس رپ در آموزشگاه پلان زیر نظر استادان حرفه ای و صاحب نام انجام می شود و صرفا محدود به ایجاد اصوات گوناگون از طریق دهان و آموختن تکنیک ها نیست بلکه همواره سعی بر این بوده است تا هنرجویان به گونه ای تربیت شوند که بتوانند دست به نوآوری و خلق آثار خود نمایند.

در صورتیکه به این آموزش علاقه مند می باشید، می توانید با موسسه هنری پلان تماس گرفته و اطلاعات تکمیل را در این مورد دریافت نمایید. منتظر پیوستن شما به دوره های آموزشی خاص آموزشگاه پلان هستیم.