کنکور کارشناسی ارشد معماری

در سال‌های اخیر آموزشگاه‌های کنکور زیادی برای کمک به زندگی برای کنکور ایجاد شدند. آموزشگاه‌ها معمولا دارای کلاس‌ها و دوره‌ها آموزشی به‌صورت حضوری و آنلاین آزمون‌های آزمایشی و انواع پکیج‌های آموزشی هستند؛ اما نکته که باعث می‌شود افراد یک آموزشگاه مناسب را انتخاب کنند معمولا اساتید این دوره‌ها هستند. یک دوره آموزشی معماری برای اینکه نهایت تاثیر را داشته باشد نیاز به بهترین اساتید کارشناسی ارشد معماری دارد.

معمولا برای انتخاب بهترین موسسه کنکور ابتدا باید به نکاتی توجه کرد. برنامه کلاسی مشخص مشاوره‌های درسی و راهنمایی‌های لازم آزمون‌های لازم برای آمادگی از و ویژگی‌های یک موسسه کنکور حرف‌های است. همچنین برای اطمینان می‌توان سابقه دانش‌آموختگان گذشته و سابقه اساتید آموزشگاه را بررسی کرد. اساتید ماهر و طراز اول کشور معمولا با یک تحقیق ساده مشخص خواهند شد. برای بررسی سابقه دانش‌آموزان گذشته نیز می‌توان به رتبه‌های آنها در کنکور توجه کرد. نظرات این افراد درباره اساتید نیز می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

کارشناسی ارشد معماری

آموزشگاه حرف های کنکور در مقطع کارشناسی ارشد معمولا همه این ویژگی‌ها را داشته و حتی فراتر از آن را هم ارائه می دهند. رشته معماری نیز دارای دروسی است که برای شرکت در کنکور ارشد باید آنها را مطالعه کرده لازم را پیدا کرد. این دروس هرکدام ضریب متفاوتی بوده و زمان دوره‌های آنها نیز متفاوت است. از این دروس که در آموزشگاه پلان توسط بهترین اساتید تدریس می‌شود در بخش برنامه کلاس‌ها در سایت پلان قابل‌مشاهده است.

اساتید برتر آموزشگاه پلان

نکته اصلی در هر دوره آموزشی تسلط اساتید و مهارت در انتقال مطالب است. بنابراین سابقه و مهارت یک استاد برای انتخاب یک دوره یا کلاس آموزشی اهمیت زیادی دارد. اساتید دروس کنکور کارشناسی ارشد معماری در آموزشگاه پلان همگی از بهترین اساتید کارشناسی ارشد معماری هستند و معمولا در هرسال بین دانشجویان این اساتید حداقل ۴۰ زیر ۱۰۰ وجود داشته است. همین موضوع نشان‌دهنده مهارت این اساتید و کیفیت بالای دوره‌های آموزشی در این موسسه است. اما برای آگاهی بیشتر تعدادی از اساتید آموزشگاه پلان را برای شما نام می‌بریم:

  • دکتر بابک رستمی
  • دکتر جواد طباطبایی
  • مهندس کیوان الوانی
  • مهندس محمدرضا دهقانی
  • دکتر دلارام سبک‌رو
  • استاد علیرضا آرام
  • مهندس سارا صفی خانی
  • دکتر حمیدرضا ایزدی
  • استاد احسان احمدیان

هرکدام از این اساتید دروسی را برای کنکور کارشناسی ارشد معماری در دوره‌هایی بین ۳۰ تا ۱۶۰ ساعت تدریس می‌کنند. شهریه کلاس‌ها نیز باتوجه به زمان دوره‌های موردنظر متفاوت است.

دکتر بابک رستمی

یکی از اساتید برتر و باسابقه که تجربه تدریس در دانشگاه‌ها آموزشگاه‌های عالی کشور دارد دکتر بابک رستمی است. دروسی که این استاد تدریس می‌کند زبان عمومی زبان تخصصی رشته معماری است. پریشان به‌عنوان استاد نمونه از طرف موسسه ایوان خانه معمار که موسسه علوم و فنون تهران است تقدیر شده است. همچنین این استاد بزرگوار ۲۱ به تقدیر به دلیل سمینارهای آموزشی و مدیریتی خود دریافت کرده است. ایشان در زمینه های مختلفی کتاب های آموزشی تالیف کرده و به یادگیری بهتر افراد کمک می‌کنند.

آزمون‌های آزمایشی

برگزاری آزمون آزمایشی جهت آمادگی برای کنکور ارشد به‌صورت منظم و بر طبق استانداردهای کنکور ارشد می‌تواند کیفیت کار را تا حد زیادی بالا ببرد. همچنین باعث سنجیده ‌شدن افراد شرکت‌کننده در دروس موردنظر شده و به انتخاب روش مناسب برای مطالعه کمک می‌کند. در آموزشگاه پلان، آزمون‌های آنلاین گروه معماری وجود دارد که می‌تواند بسیار جذاب و رقابتی باشد.

برای شرکت در آزمون‌های جایزه‌دار زبان عمومی نیز می‌توان به بخش آزمون‌های پلان مراجعه کرد. همچنین این موسسه آزمون‌های آزمایشی مربوط به کارشناسی ارشد معماری را در ۸ مرحله به‌صورت طبقه‌بندی و جامع با قیمتی مناسب ارائه می‌دهد.

کلام آخر

اگر افراد قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر را داشته باشند، حتما باید برای آمادگی کنکور تلاش کرده و پیگیر باشند. بهترین راه‌حل موجود شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی حضوری یا آنلاین است که توسط بهترین اساتید کارشناسی ارشد معماری تدریس می‌شوند. آموزشگاه پلان دارای یک برنامه کلاسی دقیق است که در دوره‌های خود تمامی دروس موردنیاز برای موفقیت در کنکور را با اساتید تراز اول کشور ارائه می‌دهد. با مراجعه به بخش برنامه‌های کلاسی سایت پلان می‌توانید رتبه‌های برتر این آموزشگاه را نیز مشاهده کنید.