مجموعه پلان یکی از فعالترین موسسه های هنری آنلاین با شیوع ویروس کرونا در تهران به شمار می‌آید. هنر یکی از رشته‌هایی است که دارای شاخه‌ها و زیرشاخه‌های متفاوت می باشد. هر یک از رشته‌های هنری شامل فنون و مهارت‌های گوناگونی است و به کارگیری استادانه ی این مهارت ها، منجر به خلق آثار هنری بدیع و ماندگار می گردد. این عامل باعث شده تا هنر علاوه بر جنبه سرگرمی به‌عنوان ‌شغل و حرفه نیز دارای جایگاه باشد.

 

موسسه هنری آنلاین با شیوع کرونا، مجموعه هنری پلان است!

 

به‌همین دلیل، افراد زیادی از اقشار گوناگون سعی می‌کنند تا علاوه‌بر حرفه‌های تخصصی، در زمینه های هنری نیز آموزش‌های لازم را ببینند. بنابراین، می‌‌توان اذعان داشت که آموزشگاه‌های هنری در تهران، ایران و حتی سطح بین‌المللی طرفداران‌ بسیاری دارد که هر یک از افراد براساس علایق، در یکی از رشته‌های گوناگون هنری آموزش می‌بینند.

موسسه هنری آنلاین با شیوع ویروس کرونا

آموزشگاه‌های گوناگون در تهران وجود دارد که هرکدام و در رشته خاصی از هنر فعالیت دارند. در ماه‌های اخیر که بیماری کرونا شیوع قابل توجهی یافته است، بسیاری از آموزشگاه‌ها به دلیل جلوگیری از انتشار بیماری و رعایت فاصله اجتماعی ملزم به تعطیلی شده اند؛ اما، باوجود تعطیلی آموزشگاه‌ها، آموزش فرایندی پویا به‌شمار می‌آید و با یک بیماری نباید از حرکت باز ‌ماند. به‌همین دلیل، آموزشگاه های گوناگونی در سطح تهران اقدام به برپایی دوره‌های آموزشی گوناگون در زمان شیوع بیماری کرونا کرده‌اند.

 

کلاس‌های نقاشی، موسیقی، طراحی و… به‌صورت آنلاین توسط مجموعه هنری پلان برگزار می‌شود

از این جمله می‌‌توان به مجموعه‌ای هنری پلان اشاره کرد. مجموعه هنری پلان یکی از بزرگ‌ترین مؤسسه هنری آنلاین با شیوع بیماری کرونا به‌شمار می‌آید که همچنان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و آموزش از راه دور، دوره‌های آموزشی خود را برگزار می کند. برای اطلاع از کلاس‌ها و ثبت نام کافی است به سایت ما مراجعه نموده و از کلاس‌های آنلاین اطلاع یابید. در تمام این کلاس‌ها، کیفیت آموزش با کلاس‌ها حضوری متفاوت نبوده و آموزش از کیفیت بالایی برخوردار است.