آموزشگاه پلان یکی از مراکز برگزاری کارگاه‌های هنری در شرق تهران است که در آن از اساتید حرفه‌ای، مجرب و خبره بهره گرفته می‌شود. برای فعالیت در عرصۀ هنر و به‌طور کلی رشته‌های مختلف هنری نیاز است تا افراد علاوه‌بر نبوغ و استعداد هنری، در این عرصه آموزش دیده و پس از کسب مهارت‌ها و دانش‌های لازم، شروع به فعالیت در آن زمینه نمایند. برای گذراندن دوره‌های تخصصی از پایه تا پیشرفته، نیاز است تا هنرجویان زیرنظر افراد متخصص و حرفه‌‌ای دوره بگذرانند و بر دانش و مهارت خویش بیافزایند.

یکی از مجریان کارگاه‌های هنری در شرق تهران، موسسه هنری پلان است

به‌همین دلیل، کلاس‌ها و دوره‌های متعدد و گوناگون در رشته‌های گوناگون هنری همانند نقاشی، موسیقی، عکاسی، تصویرگری، سینما و تئاتر برگزار می‌کنند که هر یک زیرنظر متخصصان و اساتید متفاوت تدریس و آموزش داده می‌شود. یکی از مجموعه‌های آموزشی و تخصصی هنر که تاکنون هنرجویان زیادی را پرورش داده و هم‌اکنون اساتید بزرگ و حرفه‌ای با این دوره همکاری دارند، مجموعه هنری پلان است. موسسه ی هنری پلان با حضور اساتید تخصصی، اقدام به دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی گوناگون هنری کرده است.

کارگاه‌های هنری در شرق تهران

اما، علاوه‌بر کلاس‌ها آموزشی هنر، در مواردی دوره‌های تخصصی تحت عنوان کارگاه برگزار می‌شود. کارگاه‌های آموزشی، دوره‌های تخصصی هستند که با هدف افزایش دانش و مهارت نظری و عملی برگزار می گردد و عموماً توسط یکی از اساتید حرفه‌ای و متبحر مدیریت و آموزش داده می‌شود. کارگاه‌های هنری عموماً فرصت بسیاری مناسبی برای اقشار گوناگون هنرمندان مبتدی تا نیمه‌حرفه‌ای به‌شمار می‌آید؛ زیرا، می‌توانند با استفاده از تخصص و تجارب مدرس، موارد جدیدی بر دانسته های خود بیافزایند. مزیت دیگر کارگاه هنری کوتاه بودن دوره است.

 

با کارگاه‌های مجموعه هنری پلان بر دانش و مهارت خود بیافزایید.

 

کارگاه‌های هنری معمولا یک و یا نهایتا طی سه روز انجام می‌شود. آموزشگاه هنری پلان یکی از بزرگترین مجموعه‌های آموزش هنر در شرق تهران به شمار می‌آید که دوره‌ها و کارگاه‌های تخصصی متفاوت و گوناگونی در زمینه هنر برپا می‌کند. برای پیوستن به مجموعه هنری پلان به سایت تخصصی مجموعه مراجعه کرده و از کلاس‌ها و کارگاه‌های تخصصی مطلع شوید.