وجود یک کافه ی کوچک و دوست داشتنی، آن هم در یک موسسه ی آموزشی فرهنگی و هنری با یک رویکرد حرفه ای (و کمی سختگیرانه در آموزش) می تواند نشان از اهمیت نیاز به وجود یک فضای صمیمی و گرم در یک ساختار آموزشی باشد. کافه پلان محیطی برای استراحت پس از یک تمرین نفس گیر و البته لذت بخش است. شما می توانید در کنجی از این موسسه وارد یک فضای کوچک و فانتزی شوید تا کمی به وقت گذرانی بپردازید. می توانید یک دم نوش ایرانی و یا یک قهوه ی ترک سفارش دهید و یا حتی نیم چاشت سبکی را به عنوان عصرانه میل نمایید. اگر اهل فضای مجازی هستید که امروزه کمتر کسی را می توان یافت که با این دنیای عجیب و غریب ارتباطی نداشته باشد، می توانید لپ تاپ خود را در کافه باز کنید و با اتصال به وای فای موسسه به انجام یک کار ضروری و یا گشت و گذار در صفحات وب و یا شبکه های اجتماعی بپردازید.

از این گذشته کافه پلان یک محیط مناسب برای برخی از دورهمی های آموزشی و کوتاه می تواند باشد. پیش می آید که هنرجویان با استادان خود به صرف یک فنجان چای، به تبادل نظر و گفتگو می پردازند و یا شما می توانید در کنار دوستان هم دوره ای تان زمانی را با هم وقت بگذرانید.

کافه پلان

کافه پلان

نکته ی قابل توجهی که ضروری می دانیم به آن اشاره ای داشته باشیم، رعایت شیوه نامه های بهداشتی در زمان همه گیری کروناست. این مورد از جمله ی مواردی است که نه تنها در سایر قسمت های آموزشی موسسه ی پلان به آن اهمیت ویژه ای داده می شود  بلکه در کافه پلان نیز به شدت مورد حساسیت و توجه است.

در موسسه فرهنگی هنری پلان، همواره سعی بر آن بوده است که از حضور در فضای آموزشی موسسه حس خرسندی، امنیت خاطر و مثبتی فراهم آید. وجود این کافه ی دوست داشتنی هم برای نیل به این هدف مهم است.