پرفورمنس با اگر دقیقتر بگوییم هنر اجرا، هنریست که آمیخته با سایر رشته های هنری در معرض نمایش گذاشته می شود. خلاقیت در این نوع هنر حرف اول را می زند به صورت خلاقانه و بداهه یا با هماهنگی قبلی و برنامه ریزی دقیق همراه با آهنگ و موسقی اجرا می گردد. این هنر در زمره ی هنرهای نمایشی است که می تواند به صورت گروهی و یا انفرادی باشد که در آن حرکات و اعمال هنرمندان القاگر مفهوم و یا حس خاصی خواهد بود.

آموزشگاه پرفورمنس حرفه ای در شرق تهران

آموزشگاه پرفورمنس حرفه ای در شرق تهران

هنر اجرا یا همان نمایش اجرا محور در ایران نیز در بسیاری از نمایش های سنتی ملی و مذهبی وجود دارد. از طرفی بسیاری از نقاط دیگر دنیا نیز خالق آثاری بوده و می باشند. از این رو نمی توان آن را منحصر به فرهنگ، منطقه ی جغرافیایی و یا دوره ی زمانی خاصی دانست.

موسسه فرهنگی هنری پلان، آموزشگاه پرفورمنس حرفه ای در شرق تهران است.

در ایران آموزش پرفورمنس کمی مهجور است و نهادهای متمرکز زیادی به انجام آن مبادرت نکرده اند. در این میان موسسه فرهنگی هنری پلان به عنوان یک آموزشگاه پرفورمنس حرفه ای در تهران مانند بسیاری از رشته های هنری دیگر، در آموزش این رشته نیز پیشرو می باشد.

اگر در خود خلاقیت خوبی می یابید و فکر می کنید با حرکات و اعمال بدن به تناسب زمان و موسیقی می توانید سلسله ای از مفاهیم را انتقال دهید و دست به خلق یک اثر هنری بزنید، آموزشگاه پرفورمنس حرفه ای در شرق تهران از شما استقبال خواهد کرد. این هنر قدیمی و البته همیشه نو و جذاب، مطابق با متدهای روز جهانی و زیر نظر استادان کارکشته اقدام به برگزاری کلاس های جذاب و سودمند کرده است. در صورت تمایل با کارشناسان موسسه ی فرهنگی هنری پلان تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات و جزئیات دوره ها در اختیار شما قرار بگیرید. موفق باشید.